Rüyada “Asansör” Görmek

Asansör
Rüyada asansör görmek, Sıkıntılı günlerden ferah ve esenliğe uluşacağına yorumlanır. Rüyada asansör görmek bolluk ve berekete borçtan kurtulmaya işaret eder.

Rüyada asansör görmek, Sıkıntılı günlerden ferah ve esenliğe uluşacağına yorumlanır. Rüyada asansör görmek bolluk ve berekete borçtan kurtulmaya işaret eder. Rüyada asansör gören bir kimse, huzura ermesine, hastalıktan kurtulmasına, art niyetli insanlardan uzak duracağına da yorumlanmaktadır. Rüyada asansör görmenin İslami anlamı, dert ve kederlerden kurtulup feraha ermesine işaret eder. Rüyada asansör görmenin dini ve diyanet tabirine göre, zorlu günlerden kurtulmaya ve huzura ermeye delalet eder. Rüyada asansör görmek ile ilgili Imam Nablusi yorumu ise şöyledir, Güçlük ve sıkıntılarından arınmaya, huzura ermeye işaret eder.

Rüyada Asansör Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada asansör görmek, sorumsuz kişiler ile birlikte olmaya ve onlara her alanda yardımcı olmaktan kurtulmaya işarettir. Rüyada asansör gören kişi, bolluk ve berekete, alim kişiler ile birlikte olmaya, rızka ve hayırlı kısmete nail olacağı anlamına da gelmektedir. Rüyada asansörün karanlık olduğunu görmek, Rüya sahibini bulunduğu zor durumlardan kurtaracak birine ve bu kişiden maddi ve manevi anlamda çok destek göreceğine de işaret eder. Rüyada asansörde kaldığını görmek, Rüya sahibinin borçlarını kolaylıkla ödemesine, bolluk bereket ve huzura işaret eder.
Rüyada asansör de çok fazla insan olduğunu görmek, zora düşeceğine ve sıkıntılı günler yaşayacağınız anlamına da gelmektedir. Rüyada asansörle uçmak, kişinin yaşayacağı sıkıntılı günlere, dara düşmeye rivayet edilir.

Rüyada Asansöre Binmek

Rüyada asansöre binmek, İş hayatında her şeyin yolunda gideceğine işaret eder. Rüyada asansöre binip yukarı çıkmak, Bu kişinin iş hayatında zorlu çalışmaların sonucunda yükseleceği makam ve mertebeye işarettir. Rüyada asansöre binip aşağı indiğini görmek, Rüya sahibinin iş ve özel hayatında aksilikler ile karşılaşacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Asansörden İnmek

Rüyada asansörden inmek, Bu rüya sahibinin başarısızlığına, sıkıntı ve zorlu günler yaşayacağına, makam ve mertebesini kaybetmesine delalet eder.

Rüyada Büyük Asansör Görmek

Rüyada büyük asansör görmek, Asansör aydınlık, güzel ve ferah ise, yaşayacağı güzel heyecan verici olaylara işaret eder.

Rüyada Dar Asansör Görmek

Rüyada dar asansör görmek, Rüyada görülen asansör dar, çok karanlık, ufak ve eski tip bir asansör ise; Rüya sahibinin kalben ve ruhen bunalım yaşayacağına ve sıkıntıya düşecek olaylar ile karşılaşmaya işaret eder.

Rüyada Asansör Düşmesi

Rüyada asansör düşmesi, Rüyayı gören kişinin iş hayatında yaşadığı zorluklardan dolayı sıkıntı ve stres yaşamasına, eline geçecek olan kazancın bir kısmını hibe edeceğine yorumlanmaktadır. Rüyada asansörün içindeyken düşmesini görmek, sorunlu ve kendisine zarar verecek olan kişiler ile birlikte olmaya, kötü kalpli insanlar tarafından ihanete uğramaya ve terkedilmeye işaret eder. Rüyada asansörün düştüğünü gören bir kimse, büyük tartışmaların arasında kalmaya ve yapmış olduğu iyiliklerin karşılığında kötülükler ile karşılaşmasına yorumlanmaktadır.

Rüyada Asansörle Yukarı Çıkmak

Rüyada asansörle yukarı çıkmak, Rüya sahibinin iş hayatında aklında olan planlarını gerçek hayata uyarlayacağına ve başarılar kazanacağına işaret eder. Rüyada asansörle yukarı çıktığını gören bir kimse, Üstün başarılarından dolayı kazancının artmasına, makam, mevki ve terfi teklifleri alacağına da rivayet edilir.

Rüyada Asansör Boşluğuna Düşmek

Rüyada asansör boşluğuna düşmek, Rüyayı gören kişinin çalışma hayatında başarılı ve güzel sonuçlar elde etmesine rağmen, hesaba katmadığı bir takım sorunlar ile karşılaşacağına işaret eder. Rüyada asansör boşluğunda kalan bir kimse, Büyük tartışmalar yaşayacağına, üzüntü ve kederli günler yaşayacağına da rivayet edilir. Rüyada asansör boşluğuna düşüp ölmek, Beklemediği bir anda karşılaşacağı talihsiz ve üzücü olaylardan dolayı psikolojik olarak yıpranacağına işaret etmektedir. Rüyada asansör boşluğuna düşüp sağ kurtulmak, Yaşadığı sıkıntılı günlerine rağmen iş ve özel hayatında başarılarının artacağına işaret eder.

Rüyada Asansör Boşluğu Görmek

Rüyada asansör boşluğu görmek, Aile hayatında yaşayacağı sorunlara ve bu sorunların çözümü için çok emek sarf edeceğine yorumlanmaktadır. Rüyada asansör boşluğuna bakıp da görememek ise, içinde bulunmuş olduğu sıkıntılı günlerin artarak devam edeceğine işaret eder. Rüyada asansörün halatının kopması, Rüya sahibinin iş hayatında fevri karar vermesi ile birlikte maddi kayıplar yaşayacağına işaret eder. Rüyada asansörün boşluğa düştüğünü görmek, İş ve özel hayatındaki başarısızlıklarının devamında gelecek olan üzüntü ve kederli günlere yorumlanmaktadır.

Rüyada Bozuk Asansör Görmek

Rüyada bozuk asansör görmek, Rüya sahibinin bir ortaklık sonucu girdiği işte işlerin kötüye gideceğine yüksek miktarda maddi kayıplar yaşayacağına işaret eder. Rüyada bozuk asansöre binmek,  işlerin gidişatının çok kötü olacağına işaret eder. Rüyada bozuk asansörden kurtulmak, zorlu süreçten geçmeye, çevresindeki insanların iyi yönde tepkilerini almaya işaret eder. Rüyada bozuk asansörle yukarı çıkmak, Rüya sahibinin zor şartlar altında mücadele etmesine ve bu mücadeleci ruhuyla her şeyin üstesinden geleceğine işaret edilir. Rüyada bozuk asansör tamir etmek, Hayırlı işlere girmeye, çevresindeki insanların taktirini almaya yorumlanmaktadır.

Rüyada Asansör Sallanması

Rüyada asansörün sallanması, Çevresindeki kötü insanlar tarafından dolandırılmaya, kazancının yarısını kaybedeceğine yorumlanır. Rüyada asansörün sallandığını görmek, Bu kişinin gireceği bir iş sonucunda bir kişi tarafından, zarara uğramasına işaret eder. Rüyada sallanan asansöre binmek, Sonunu göremediği bir yola baş koymaya ve bu yolda maddi manevi zararlar görmeye işarettir. Rüyada asansörün sallanarak durduğunu görmek, Zorlu günlerin geride kalacağına, uzun süredir sabır ettiği iş ile maddi kazancının artmasına yorumlanmaktadır.

Rüyada Karanlık Asansör Görmek

Rüyada karanlık asansör görmek, İş hayatında yaşayacağı ciddi sorunlara işaret eder. Rüyada karanlık asansöre binmek, İş ve özel hayatındaki aydınlanamayan sorunlara ve üstü kapalı konuşmalara yorumlanmaktadır. Rüyada karanlıkta asansöre binmek, Rüya sahibinin hane içindeki yaşadığı tatsız olaylara yorumlanmaktadır. Rüyada asansörde karanlıkta kalmak, Haneye girecek olan art niyetli insanlara delalet eder.

Rüyada Hızlı Asansör Görmek

Rüyada hızlı asansör görmek, Çok yüklü miktarda mal mülke veya mirasa işaret eder. Rüyada hızlı asansöre binmek, Yapmış olduğu işler sonucunda maddi kazancının artmasına, ortaklık sayesinde yüksek mertebeye ermeye işaret eder. Rüyada asansörle hızlı çıkmak, Bu kişinin iş ve özel hayatında şan ve şerefe nail olacağına ve şöhret basamaklarını emin adımlar ile çıkacağına işaret etmektedir.Rüyada asansörle hızlı inmek, Rüya sahibinin iş hayatında birden yükselmesine, yıldızının erken parlamasına ve girdiği bir ortaklık sonucunda maddi kayıplar yaşayacağına yorumlanmaktadır.Rüyada asansörün hızla düştüğünü görmek, Bu kişinin hayatında büyük tartışmalar olacağına ve bu olaylar arasında kalmaya, yapmış olduğu iyiliklerin, güzelliklerin karşılığında kötülükler ile karşılaşmasına yorumlanmaktadır.

Rüyada Eski Asansör Görmek

Rüyada eski asansör görmek, Rüya sahibinin kalben ve ruhen bunalım yaşayacağına ve sıkıntıya düşecek olaylar ile karşılaşmaya işaret eder. Rüyada eski sevgilisiyle asansöre binmek, Geçmiş günlere olan özlem ve hasretin artmasına, hayatında herşeyin eskisinden daha güzel olacağına yorumlanmaktadır. Rüyada eski asansörde kaldığını görmek, Rüya sahibinin kurmuş olduğu hayallere kavuşmasına ve sevdiği insanlar ile güzel vakit geçirmeye delalet eder.

Rüyada Asansör Bozulması

Rüyada asansörün bozulması, Rüyayı gören kişinin hiç ummadığı bir vakitte tartışma yaşamasına işaret eder. Rüyada asansörün içindeyken bozulduğunu görmek, İş hayatında yaşayacağı sıkıntılara ve işlerinin durma noktasına geleceğine işaret eder. Rüyada asansörün bozulduğunu gören bir kimse, Üzüntü günler yaşayacağına işarettir. Rüyada yeni asansörün bozulması, Girdiği bir işte maddi zarara uğrayacağına yorumlanmaktadır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca