Rüyada “As Çiçeği” Görmek

As Çiçeği
Rüyâda as görmek, iyi huylu ha­yırlı evlat ve güzel geçimdir. Bir kadının eşine bir demet as verdiğini görmesi hayırlıdır. Rüyada as görmek bolluk ile yorumlanır.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

RUYADA AS ÇIÇEGI: As görmek, (Arabistanda ve sıcak yerlerde yetişir bir ağaç olup leziz ve güzel kokulu meysesi olduğu gibi yaprakları her za­man yeşil ve güzel kokulu olduğundan reyhan cinsinden sayılır.) uzun ömür, yaratılışı latif, olgun ve güzel, akıllı ve edepli asil bir âileye mensub, dostluğa lâyık bir adam veya bu sıfata sâlıip bir kadın ile tâbir olu­nur. Rüyâda bir as’a sâhip olduğunu gören kimse, bu sıfata sâlıip bir kimse ile dost olup ondan hayır görür. Rüyâda as ağacından bir dal kır­dığını gören kimse, şahsiyeti, îtibâr, kariyer, makam ve mevkiisi yüce bir kimseden ayrılır.

Câbir’ül Mağribi (r.a.) demiştir ki: Rüyâda as görmek, para, al­tın, sermaye veya ticaret malı ve bol nimettir. Özellikle taze ve yeşil olur ise, pek iyidir. Sararmış ve solmuş görmek, hasta olmaya tâbir edi­lip, yorumlanır

Câferi Sâdık (r.a.) demiştir ki: Rüyâda as görmek, iyi huylu ha­yırlı evlat ve güzel geçimdir. Bir kadının eşine bir demet as verdiğini görmesi nikâhlarında kararlı ve azimli olup ömrünün sonuna kadar devam edeceklerine tâbir edilip, yorumlanır. Bir dostuna bir demet as verdiğini görmek, dostluklarının devam edeceğine işarettir.

Ebû Sâid-Vaaz demiştir ki: Rüyâda as görmek, sözünde duran bir adam veya kadın ile tâbir olunur. As kadın için eşe, memur için va­zifeye devam ve bulunduğu makam ve mevkide sürekli kalmaya, ge­nel halk için sevinç ve feraha, bir rivâyete göre boş ve lüzumsuz işler ile fazlaca meşgul olmaya ve kenar mahallelerde oturan sıradan insan­lara tâbir edilip, yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca