Rüyada “Arkadaşını Dövmek” Görmek

Arkadaşını Dövmek
Rüyada Arkadaşını Dövmek, destek olmak yardımdır. Kız arkadaşını dövmek, nasihat, Rüyada arkadaş dövmek, kuvvet, Erkek arkadaşını dövmek iyi haberdir.

Rüyada Arkadaşını Dövmek

Rüyada arkadaşını dövmek, destek olmaya ve istişare etmeye tabir edilip yorumlanır. Rüyada arkadaşını dövdüğünü görmek, rahmet ve esenlik dolu bir döneme girmeye tabir edilir. Rüyada arkadaşını dövmek, düşmana galip gelmek dövdüğü arkadaşıyla iyi geçinmek ve yardımlaşmak anlamına gelir. Rüyada kız arkadaşını dövmek, bazı rüya tabirleri alimlerine göre, yapılacak olan işte başarı gösterecek olmaları ile yorumlanmaktadır. Rüyada arkadaş dövmek, başarı ve sevinç ile tabir edilip yorumlanır. Arkadaşını dövdüğünü gören kimse onunla ortak bir işe girer ve işin yöneticiliğini kendi üstlenir denilmiştir.

Rüyada arkadaşını dövmek, gam ve keder varsa bunlar gidip yerine ferah, neşe gelir denilmiştir. Rüyada Erkek arkadaş dövmek, ona nasihat etmek veya sizden bir fikir almasına sizin bilginiz olduğu bir iş hakkında sizle istişare yapacağı anlamına gelir. Rüyada adam dövmek, tanımadığı bir kişiyi dövmek sıkıntı ve hüsran ile sonuçlanacak bir işe delalet eder. Rüyada kadın dövmek, bazı tabircilere göre bu rüya tüccar için zarar ve sıkıntı ile tabir edilir. Rüyada tanımadığı birini dövmek, karışık bir işe ve bilmediği bir işte başarı elde etmeye tabire dilip yorumlanır.

Rüyada Eski Arkadaşını Dövmek

Rüyada Eski Arkadaşını Dövmek, taşınmak yada ayrılık yaşanacak olması ile tabir edilir. Rüyada eski arkadaşını dövmek, yeni arkadaş çevresi olacak olmasına, yeni arkadaşlar tanıyacak olması ile yorumlanmaktadır.

Rüyada Arkadaşını Sopa ile Dövmek

Rüyada Arkadaşını Sopa ile Dövmek; iyilik, güzellik ve faydasının dokunacak olması ile tabir edilir. Rüyada arkadaşını sopa ile dövmek, kan gelmiyor ve bir yerinde iz yoksa rüya hayır ile yorumlanmaktadır.

Rüyada Birinin Arkadaşını Dövmek 

Rüyada Birinin Arkadaşını Dövmek; ona fırsat vermeye, ondan gelecek olan zarar, ile rivayet edilir. Rüyada birinin arkadaşını dövmek, bazı rüya tabircilerini göre, rüya sahibi için, hayırlı bir gelecek ve iyilik olarak tabir edilir.

Rüyada Yakın Arkadaşını Dövmek

Rüyada Yakın Arkadaşını Dövmek; rüya tabircileri iki şekilde yorumlamaktadır. Rüya sahibi için iyilik, bir rivayete göre ise huzursuzluk olarak tabir edilip, yorumlanmaktadır. Rüyada yakın arkadaşını dövmek, iş ile ilgili bir konuda aralarında sorun yaşanacak olması ile yorumlanmaktadır.

Rüyada İş Arkadaşını Dövmek

Rüyada İş Arkadaşını Dövmek; rüyayı gören kişinin biraz sıkıntı içinde olması ile yorumlanmaktadır. Rüyada iş arkadaşını dövmek, hayırlı olacak, bir haber gelmesi veya maddi, manevi anlamda destek alacak olması ile tabir edilir. Rüyada arkadaşını dövmek, iş arkadaşı görmekte arkadaş gibi yorum yapılır, kalbinde oluşan duyguların bir çoğunu elde eder.

Rüyada Sınıf Arkadaşını Dövmek

Rüyada Sınıf Arkadaşını Dövmek; ayrılık acısı yada yaşanacak olan bazı üzüntüler olarak yorumlanmaktadır. Rüyada sınıf arkadaşını dövmek, çevresinde kötü düşünen kişilere fırsat vermeyecek olması ile tabir edilir.

Rüyada Sevdiği Arkadaşını Dövmek

Rüyada Sevdiği Arkadaşını Dövmek; o kişinin her ihtiyacı olduğunda yanında olmak, yardım ve destek edecek olması ile rivayet edilip, yorumlanır. Rüyada sevdiği arkadaşını dövmek, işlenen bazı günahlardan arınacak olup, destek görecek olmasına yorumlanmaktadır.

Rüyada Erkek Arkadaşını Dövmek

Rüyada Erkek Arkadaşını Dövmek; rüya sahibi için bereket ve hayır ile tabir edilir. Rüyada erkek arkadaşını dövmek, yaşanacak olan, güzel günler ve mutluluk ile yorumlanır.

Rüyada Kız Arkadaşını Dövmek

Rüyada Kız Arkadaşını Dövmek; rüyayı gören kişi için yapacağı, uyarı ve ikaz olarak yorumlanmaktadır. Rüyada kız arkadaşını dövmek, güç, kuvvet ve menfaat sağlamak, yardım etmek ile tabir edilir.

Rüyada Ölmüş Arkadaşını Dövmek 

Rüyada Ölmüş Arkadaşını Dövmek; yaşanan bazı acı olayların, işlenen günahların huzursuzluk yaşatacak olması ile tabir edilir. Rüyada ölmüş arkadaşını dövmek, her şekilde yardım ve destek verecek olması anlamına gelir. Rüyada arkadaşını dövmek, vefat etmiş arkadaşını gören kimse aynı şekilde arkadaş görmüş gibi tabir edilip, yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. yusra dedi ki:

    ben ruyamda kız arkadaşımı dövdumm ve sonra okuldan atıldımm

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca