Rüyada “Arefe Günü” Görmek

Arefe Günü
Rüyada Arefe günü görmek ne anlama gelir? Rüyada Arife günü olduğunu görmek, kaybı varsa kaybına kavuşur, yada sevinçli haber alır. Biri hacca gidebilir.

RUYADA AREFE GÜNÜ: Rüyada arefe günü veya gecesi olduğunu gören bir kimsenin kayıp bir kimsesi varsa, ya kendisi veya sevinçli bir haberi gelir. Akraba ve arkadaşları arasında dargın kimseler varsa barışacaklarına delâlet eder. Diğer rüya tâbircilerinin görüşüne göre de Rüyada arefe günü görmek aile fertlerinden birisinin hacca gideceğine delalet eder.

Rüyada Arefe günü Arafat’ da vakfeye durduğunu gören bir kimsenin makam ve mevkisinin yükseleceğine itibar ve şahsiyet sahibi birisi olacağına, herkes durduğu halde kendisinin başka bir işle meşgul olduğunu gören kimse de tam tersi olarak makam, mevki ve itibarını kaybedeceğine delâlet eder.

Rüyada Arefe günü güneş doğmadan önce Ara­fat’da vakfeye durduğunu gören kimse bütün istek ve arzusuna kavuşur, Güneş doğduktan sonra vakfeye durduğunu veya hiç duramadığını gören ümit ettiği hiçbir arzusunun olmayacağına işarettir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca