Rüyada “Anne” Görmek

Anne
Rüyada Anne görmek; fakir ise genişliğe kavuşur. Anneyi sevinçli görmek hayra ve berekete işaret eder. Rüyada Anne görmek ile alakalı tabirler.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası , anlamı ne demektir?

RÜYADA ANNE: Rüyada Anne görmek; Bu rüya baba görmekten daha hayırlıdır. Anne rüyası fakir için selamet ve esenlik demektir. Rüyada ana görmek; Eğer zengin görmüşse zarara uğrar ve kazançları azalır denilmiştir. Anne rüyası her anlamda aslında hayır ile tabir edilir. Anne Rüyasının tüm ayrıntılı yorumları aşağıdaki gibidir.

İslami Tabirleri: Rüyada görülen ana için rüya alimlerinin bir çok şekilde yorumları ve görülen rüyalara göre tabirleri’de vardır rüyanızı nasıl gördüyseniz bize yazın rüyanızı anlatın siz için rüyanızı yorumlayalım ve anlam kazandıralım rüyanızın yorumunu almak için burada rüyalarınızı bulamadıysanız paylaşarak yorum alabilirsiniz.

Diyanet Yorumları: Anne rüyası; bu rüya için diyanet şöyle buyuruyor, baba görmekten hayırlı bir rüyadır. Rüyada anasının kendisini doğurduğunu gören kimse hasta ise ölür. Rüyada anneyi üzüntülü görmek sıkıntı demektir. Bu rüyayı gören, Eğer sağlam ve fakir ise genişliğe kavuşur.

İmamı Nablusi (r.a) diyor ki: Anne rüyada görmek; Eğer zengin ise sıkıntıya girer ve kazancından ortaya engeller çıkar. Fakirse işi gönlü genişler ve refaha kavuşur denilmiştir.

Rüyada Ölmüş Anneyi Görmek

Rüyada ölmüş anneyi görmek; bu rüyayı gören kişinin annesi için dua okutması gerektiğine ve bol bol ruhuna dua etmesine işaret eder. Rüyada vefat etmiş anneyi ağlarken görmek; üzüntü ve kedere, Sevinçli görmek kaderin ve kısmetin güzelliğine tabir edilir.

Rüyada Anne ile Konuşmak

Rüyada Anne ile konuşmak; çevrenin genişlemesine ve itibarın artmasına delalet eder. Rüyada Anne ile konuşmak rızk ve kısmet demektir.

Rüyada Anneyle Tartışmak

Rüyada Anne ile tartışmak; sıkıntılı bir döneme girmeye istemediği davranışları sergilemeye ve insanlar tarafından eleştiri gören kimseye delalet eder.

Rüyada Annenin Ağlaması

Rüyada Annenin Ağladığını Görmek; Rüyada Annenin ağlaması; fakir ise genişliğe kavuşur. Anneyi sevinçli görmek hayra ve berekete işaret eder. Rüyada Anne görmek ile alakalı tabirler hayır ve berekettir.

Rüyada Annenin Ölmesi

Rüyada Annenin ölmesi; anneniz sağ ise beklenmedik bir olayın gelişmesine ve üzüntüye düşmeye sıkıntıya işaret eder. Rüyada Annenin ölmesi talihsiz bir konunun başınıza gelmesi demektir.

Rüyada Anneyi Öpmek

Rüyada Anneyi Öpmek; bekar için kısmet ve evlilik demektir. Rüyada Annenin elini öpmek muradına kavuşmak demektir.

Rüyada Ana babaya Karşı Gelmek

Rüyada anne ve babaya karşı gelmek; Rüyada günah işlemekte özellikle büyük günahları işlemekte ısrar etmeye, ahireti Dünya’nın geçici zevk ve eğlencelerine tercih etmeye tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Anne baba Görmek

Rüyada anne baba görmek; Rüyanızda anne veya babanızı görmeniz onları size yakın ve mutlu görmeniz hayır ile yorumlanır onların gönüllerini kazanmaya işaret eder.

Rüyada Emziren Anne Görmek

Rüyada emziren süt veren bir anne görmek; bu kendi anneniz ise size süt verirken görmeniz hakkını helal etmesine ve rızasını kazanmaya işarettir. Tanımadığınız bir anneyi çocuğuna süt verirken emzirirken görmeniz açığa çıkması gereken bir araştırmanızın ve beklediğiniz bir işin sizin lehinize sonuçlanacağına işaret etmektedir.

Rüyada Annesini ölmüş Görmek

Rüyada annenizin vefat ettiğini görmeniz anneniz gerçekten vefat etmişse sizden hayır dualar ile anmanıza işaret eder. Eğer vefat etmemiş bir anneyi rüyada ölmüş görmek annenize yakın olmaya onla ilgilenip yardıma ve makamda yüksek yerlere gelmeye delalet eder.

Rüyada Anneyle Telefonda Konuşmak

Rüyada annenizi telefonla aradığınızı görmeniz iyi bir habere delalet eder, sevinçli ve iyi bir konuşma olduysa gün gibi rüyanız zahir eder.

Rüyada Anneye Sarılmak

Rüyada kendi annenize sarıldığınızı görmeniz ele geçecek bir mala işaret eder. Eşinizin annesine sarılmanız eşinizin ailesi tarafından sevilip iyi konuşulmaya delalet eder.

Rüyada Ana Kucağı Görmek

Rüyada ana kucağı görmek yakında göreceğiniz bir iyiliğe işaret eder. Güzel görülmeye ve ummadık yerden yardım görmeye de delalet etmektedir.

Rüyada Ana Sütü Görmek

Rüyada anne sütü görmek veya süt emen birisini görmek iyi bir makama arzu ettiği yerlere gelir, kazançlı bir muzaferlik elde eder. Rüyada anasının sütünü emmek bir çok kişi tarafından tebrik edilmeye ve ayakta alkışlanacak denir ya o derece bir tebriğe işaret etmektedir.

Rüyada Anne olmak

Düşünde kişinin kendisini rüyada anne olduğunu yada rüyada anne olmak görmek; Hayırlı bir kişiye ve o kişiden göreceği yardıma, ve insan arasında sevimli bir kimse tarafından iyi konuşulmaya delalet eder. Rüya halindeyken kendini anne olmuş görmek bekar için evlenmeye evli içinde müjde bir habere işaret eder.

Rüyada Anneyi Öpmek

Rüyada anasını öptüğünü gören kimse çok yakın zamanda annesiyle buluşur ve barış mutluluk içerisinde özlem giderir eğer annesi vefat etmişse iyi bir sevgiyle bağlı olacağı anlaşılan biriyle bir arada olmaya delalet eder.

Rüyada Anne Olduğunu Görmek

Bir kadının rüyada evladının olduğunu görmesi ve birden bire anne olmak hüzün ve kederden hızla kurtulmaya işaret eder. Eğer kişinin zaten evliyse ve çocukları varsa görülen çocuk ile tabir yorumu değişir yeni bir rüya arama bölümünden rüyasını araması gereklidir.

Rüyada Anneyi Hasta Görmek

Hasta bir anne görmek kişinin rüyada kendi annesini hasta görmek; Üzüntüye ve sıkıntıya delalet eder. Rüyada anneyi hasta görmek bazı rüya yorumuna göre; Elem ve tasalı bir duruma düşeceğine ve bu müşkül durumdan zorlukla kurtulacağına delalet eder.

Rüyada Anne Dövmek

Rüyada kendi annesini gören kişi istemeyerek de olsa rüyada anne dövmek veya annesine vurduğunu görmek  annesi kişinin sağ ise yakın olması gerektiğine ilgilenmesi gerektiğine işarettir.  İslami Rüya Tabirleri ile rüyada anne dövmek sıkıntılı bir zaman geçireceğine ve istenmeyen dertlere bu dertlerin üstesinden gelememeye işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Aynur dedi ki:

  Selam ben rüyamda annemi ekmek yaparken gördüm ne anlama geliyor

 2. Mehtap dedi ki:

  Benim annem 2011 de vefat etti.rüyamda gördüm onu kalabalık bir ortamda bütün akrabalar toplanmışız annem için annem karşımda oturuyor yeşil bir bluz giymiş birbirimize sarılıp öpüyoruz ama ben nasıl ağlıyorum hıçkıra hıçkıra elele tutuşuyoruz .öldüğünü biliyorum ama tüm akrabalara şöyle bir bakıyorum sonra şaşkın bir şekilde annem burda işte ölmemiş yanımda diyorum.ama herkez onun için ağlıyor.

 3. fatma dedi ki:

  karanlık ve ormanlık bir alanda geniş bir yol varmış annem ,babam ve ben yürüyormuşuz sonrasında annemin elinde yanan bir kandille bizden uzaklaştı babam ve ben annemin her adımın karanlıkta kalıyorduk anneme arkasından anne bekle bizi diye bağırıyordum

 4. ikra dedi ki:

  Ben annemin balkonda oturdugunu gordum daha sonra annem nerde diye sordum ve biri bana annen sehit oldu dedi.

 5. Mustafa dedi ki:

  Rüyamda annemi gördüm ve ben ağlıyordum hıçkıra hıçkıra hayatımda yaptığım yanlışlardan dolayı pişmanlıklar duyarak ağlıyordum.

 6. Naciye dedi ki:

  Ruyada anem bana nisanlanma dedi o kisiyle

1 8 9 10
Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca