Rüyada “Anne Babayı” Görmek

Anne Babayı
Rüyada Anne Babayı görmek, sevinçli ve gülerken görmek huzur ve mutluluk demektir. Rüyada anne ve baba görmek, başarı, kısmet, güzel talih ile yorumlanır.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Anne Babayı görmek

Rüyada Anne Babayı görmek, sıkıntı ve dertlerinden kurtulacak olmaya ailesi ile huzurlu bir yaşamı olmaya tabir edilir. Rüyada anne ve baba görmek, hayır ve saadet ile yorumlanan bir rüyadır genel olarak tabirleri güzeldir. Rüyada anne babaya sarıldığını görmek, mutluluk ve huzurdur. Rüyada anne babayı gülerken görmek, kısmet, şans ve güzel talih ve sevinçtir. Rüyada anne babayla gezdiğini görmek, gerçekte uzun bir seyahat yapmaya ve kısmet bereket habercisidir. Rüyada anne babayı görmek, İslami kaynaklarda genelde ikisini aynı düş içinde görmek çok hayırlı ve güzel gelişmelerin gerçekleşmesinin temsili olarak tabir edilmektedir.

Rüyada anne babanın elini öptüğünü görmek, erkek için evlilik kız için şans ve kısmettir. Rüyada anne babayla oturduğunu görmek, uzun ömre, işlerde başarı umut ve güzelliktir. Rüyada anne babayı görmek, Rüyada anne baba kavgası görmek, Rüyada anne babayla konuşmak, Rüyada ölmüş anne baba görmek

Rüyada Anne Babayla Kavga Ettiğini görmek

Rüyada Anne Babayla Kavga Ettiğini görmek; hayırlı olacak bir rüya değildir. Rüya sahibi için kötü günler geçirecek omasına, kısmetlerinin yok olmasına deyim yerinde ise kıtlık içinde yaşayacak olmasına rivayet edilir. Rüyada anne babayla tartıştığını görmek, işlerinin kötüye gidecek olmasına maddi anlamda ise yokluk çekecek olmasına tabir edilir.

Rüyada Anne Babasını Ölmüş görmek

Rüyada Anne Babasını Ölmüş görmek; onların rahat etmesi için elinden gelen her şeyi yapan kimse olacak olmasına tabir edilir. Rüyada anne babasının öldüğünü görmek, sevineceği çok mutlu olacağı bir haber alacak olması ile yorumlanır. Rüyada Anne Babayı görmek, vefat etmiş gören kimse anne ve basının ömrünü uzatmış ve ömürlerine ömür katmış gibi tabiri yorumlanır.

Rüyada Anne Babadan Dayak Yediğini görmek

Rüyada Anne Babadan Dayak Yediğini görmek; yaptığı hatalar dönecek olmaya ve yaptıklarında pişmanlık duyacak olmaya rivayet edilir. Rüyada anne ve babasından dayak yediğini görmek, dini bütün olan ve her konuda bilgisi olan bir büyüğünden alınacak olan nasihat olarak tabir edilir.

Rüyada Anne Babayı Güler Yüzlü görmek

Rüyada Anne Babayı Güler Yüzlü görmek; yaşanacak olan güzel günlere, birlikte geçirilecek mutlu günlere yorumlanır. Rüyada anne ve babasını gülerken görmek hayırlı olacak bir işin aile çok mutlu edecek olmasına tabir edilir. Rüyada anne babayı görmek, gülerken ve sevinçli olduklarını gören kişi her istediğini elde eder denilmiştir.

Rüyada Anne Babayı Ağlayarak görmek

Rüyada Anne Babayı Ağlayarak görmek; geçip giden sıkıntıların ardından gelecek olan güzel günlere tabir edilir. Rüyada anne babayla birlikte ağladığını görmek, dökülecek olan sevinç göz yaşları ve gelecek olan haber ile ise sevincin iki kat yaşanacak olmasına yorumlanır.

Rüyada Anne Babanın Boşandığını görmek

Rüyada Anne Babanın Boşandığını görmek; yaşanacak olan zor ve kötü zamanlar olmasına aile içinde huzursuzluk yaşanacak olmasına rivayet edilir. Rüyada anne babanın boşanıp evlendiğini görmek, keyfinin kaçacak olmasına ve sıkıntılarının artarak çevresindeki herkes ile arasının kötü olacak olmasına tabir edilir.

Rüyada Anne Baba Mezarı görmek

Rüyada Anne Baba Mezarı görmek; hak edile hayatı yaşamak için çok çalışıp helal olan yoldan kazancını sağlayacak olmasına tabir edilir. Rüyada anne babanın mezarında ağladığını görmek, işlerinin iyi olacak olmasına ve maddi sıkıntı çekmeyecek olması ile yorumlanır. Rüyada anne babayı görmek, onların mezarlarını görmek sağ iseler ömürlerinin uzun olmasına vefat etmişlerse dua ve hayır yapmanız gerektiğinin alametidir.

Rüyada Anne Baba Evlenmesi görmek

Rüyada Anne Baba Evlenmesi görmek; aile içinde huzur, bereket ve bolluk olacak olmasına hayırlı olan işler yapılacak olmasına rivayet edilir. Rüyada anne babasının başkasıyla evlendiğini görmek, aile için kötü, huzursuz ve geçimsizlik dolu günler yaşanacak olması ile tabir edilir.

Rüyada Anne Baba ile Konuştuğunu görmek

Rüyada Anne Baba ile Konuştuğunu görmek; geniş ve kalabalık bir aile olunacak olmaya ve muhabbetin bol olacak bir ortam olmasına tabir edilir. Rüyada anne babayla sohbet ettiğini görmek, kazanılacak olan zafere ve aile bireylerinin birbirlerine olan düşkünlüğü ile yorumlanır.

Rüyada Anne Baba ile Doktora Gittiğini görmek

Rüyada Anne Baba ile Doktora Gittiğini görmek; sağlık problemi yaşayacak olmaya ve bu duruma üzülecek olmaya tabir edilir. Rüyada anne baba ile beraber doktora gittiğini görmek, ailesinden gelecek olan destek ile kendine olan güveninin artacak olmasına rivayet edilir.

Rüyada Eşinin Anne Babasını görmek

Rüyada Eşinin Anne Babasını görmek; uzun yoldan gelecek olan yatılı bir misafir ile tabir edilir. Rüyada eşinin anne babası ile oturduğunu görmek, memnun kalmayacağı bir durum yaşayacak olmasına ve bundan dolayı biraz üzülecek olmaya yorumlanır.

Rüyada Sevgilisinin Anne Babasını görmek

Rüyada Sevgilisinin Anne Babasını görmek; istenen bir şeyin olacak olmasına, ailelerin bir araya gelerek bir karar alacak olmasına tabir edilir. Rüyada sevgilisinin anne babasıyla tartıştığını görmek, zor olacak olmasına rağmen mücadele ederek başarıya ulaşacak olmaya rivayet edilir.

Rüyada Anne Babasının Yandığını görmek

Rüyada Anne Babasının Yandığını görmek; rüya sahibinin işlediği bir günahtan dolayı yaşadığı pişmanlığa rivayet edilir. Rüyada anne babasının ateşte yandığını görmek, tövbe ederek yapılan günahların tekrarlamayacak olmasına yorumlanır. Rüyada Anne Babayı görmek, ateşte yandıklarını görmek keder ve büyük sıkıntılar yaşamaya tabir edilir.

Rüyada Anne Babasının Hacca Gittiğini görmek

Rüyada Anne Babasının Hacca Gittiğini görmek; bolluk ve bereket içinde olacak bir hayata ve ailenin hayırlı olacak işler yapacak olmasına tabir edilir. Rüyada anne babasıyla kendinin hacca gittiğini görmek, helal kazanç sağlamaya, doğru olan yolda ilerlemeye, dini açıdan ise Allah yoluna yönelen kimse olacağına delalet eder.

Rüyada Anne Babasının Düğününü görmek

Rüyada Anne Babasının Düğününü görmek; hayırlara vesile olacak bir kalabalığa girecek olmaya, bu duruma herkesin çok sevinecek olmasına yorumlanır. Rüyada anne babasının düğünde olduğunu görmek, mutlu olacağı bir evlilik yapacak olmasına işarettir.

Rüyada Anne Babasının Fotoğrafını görmek

Rüyada Anne Babasının Fotoğrafını görmek; aileye olan düşkünlük ve duyulan özlem olarak yorumlanır Rüyada anne babasının fotoğrafına bakıp ağladığını görmek, sevgisinin ne kadar büyük olduğuna ve onların üzerine titreyen kimse olmasına rivayet edilir. Rüyada Anne Babayı görmek, fotoğrafta dahi ikisini yan yana görmek ender rastlanan güzel bir şansın ve gelişmenin habercisidir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Erhan dedi ki:

  Erhan burcunun örnek

 2. nihal dedi ki:

  ölmüş olan anne ve babamın çok ağır hasta oladuğu için rüyada çok ağlamak

 3. nihal dedi ki:

  ölmüş olan anne ve babamın çok ağır hasta oladuğu için öleceklerini bildiğim için ağlamak ne demek
  rüyada çok ağlamak

 4. Anonim dedi ki:

  Annemi nabami gördüm mkamlri cennet mevkileri peygamber efendmise kimsudr inşallah babmi olmuş gördüm ama buna soylmimisler annemle konusdum sana kiymdik demdik dedi gerçekmiş gibi bi ruyaydiannmin elini oldum uyandimda ruyamdaki gibi ağlayarak uyandim

 5. Ahmet dedi ki:

  Rüyamda hava bulutlu yağmur yağıyor yerler buzlu idi. Annem ve babam ile şiddetli bir şekilde tartışıyorduk. Sonra ben kılıcımı çektim ve iki el ateş ettim. Sonra evden çıktım bisikletime bindim sahile indim. Bisikletimde denizin altından gidiyordum bir yandan sürüyor bir yandan bakık avlıyordum. Avladığım balıkları yiyordum. Sonra dev bir yunus balığı çıktı beni yuttu. Karnının içinde bir şehir vardı. Sonra orada çiftleşen bir boğa gördüm. Taş attım bomba gibi patladı. Patlamanın içerisinden annem ve babam çıktı. Beni silahla vuracakları an yunus su püskürttü ve ben deliğğnden dışarı çıktım. O sırada beni bir kartal tuttu. Yuvasına götürdü o sırada uyandım. Rüyamı tabir edebilir misiniz acaba ?

 6. Anonim dedi ki:

  Annemin öldüğünü qördüm ve cenaze namazını kılacaklarını qördüm

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca