Rüyada “Anlaşma imzalamak” Görmek

Anlaşma imzalamak
Rüyada anlaşma imzalamak ve resmi bildiriler görmek, İş için anlaşma yapıp el sıkışmak kişi layıksa büyük bir makama kavuşur. Arzularına kolayca nail olur.

RUYADA ANLAŞMA VE RESMİ BİLDİRİLER: Rüyada bir anlaşma veya resmi bildiri gören kimse, layıksa büyük bir makama kavuşur, bütün isteyip de ulaşamadığı arzularını elde eder. Eğer rüya sahibi memursa, güvenilir insanlar için makamının yükselmesi, helal ve haram ayırımı yapmayan açıktan günah işleyenler için görevden alınma şeklinde.

Rüyada Elinde bulunan anlaşma metnini, memuriyet emrini yitirdiğini veya yırttığını gören kimse, resmi kurum veya kuruluşta memursa, görevinden alınır. Tüccar ise, ticaretten zarara uğrar, zengin ise, fakir düşer, fakir ise, sıkıntısı artar.

RUYADA ANLAŞMA YAPMAK: Rüyada anlaşma yaptığını görmek veya yapıldığını görmek, hayra tabir edilip, yorumlanır. Rüyada anlaşma yaptığını bir anlaşmayı düşmanıyla yaptığını görmek karşı tarafla kolaylıkla sulh yolu bulunacağına delalet eder.

Ebû Sâid’ül-Vaaz (r.a.) demiştir ki: Alacaklısını, borcunu ödemeyerek anlaşmaya davet ettiğini gören kimse, dalalete düşmüş birini hidayete davet eder. Para vermek için alacaklıyla anlaştığını görmek, hayra kavuşmaktır. İki davacının aralarında anlaşma olduğunu görmek, onlardan birinin diğerine hidayet edeceğine işarettir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca