Rüyada “Anason” Görmek

Anason
Rüyada Anason Görmek, hayırlı işlere ve kendisine ummadığı yerden gelecek fayda ve menfaate Rüyada Anason Tazesi kurusundan Hayırlıdır.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

RUYADA ANASON: Rüyada anason görmek, bazı tabircilere göre, hayırlı işlere ve kendisine ummadığı yerden gelecek fayda ve menfaate, bazılarına göre de sıkıntıya tabir edilip, yorumlanır. Anason yemek, yapılan işlerde bereket görmeye veya üzüntü ve kedere düşmeye tabir edilip, yorumlanır. Tazesi kurusundan iyidir. (Rüyanın şekli, ortamı ve şartları nazarı ile Rüyada Anason ona göre dikkate alınır.)

Anason neye benzer nedir?: Familyası: Bitkidir ve Maydanozgiller ile tanımlanabilir, gerçek ismi (Umbelliferae), Mevsimine göre Haziran-ağustos aylarında, genel olarak beyaz renkli çiçekleri olur, ve 49-59 cm yüksekliğine kadar erişebilirler, kısaca niteliği senelik bitki olması. Anason bitkisinin Gövde kısmı dik, içe doğru silindir biçiminde, ve içi boş, kurumuş gibi çok dallı bir bitkidir, rengi koyu tüylü ve üstünde çizgileri vardı. Alt kısma doğru eğilimli yaprakları ve uzun sapı vardır. Oval veya bukle gibi kalp biçiminde şekli vardı.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca