Rüyada “Amber Çiçeği” Görmek

Amber Çiçeği
Rüyada Amber çiçeği görmek, mutluluk ile tabir olunur. Rüyada Amber koklamak, Amber sürünmek ve amber kokusunu hissetmek iyidir Hayra işarettir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

RUYADA AMBER ÇİÇEĞİ: Rüyada Amber çiçeği görmek, mutluluk ile tabir olunur. Mevsiminde Amber çiçeği gören kimse, devletin veya memleketin etkili ve yetkili kimseleri ile arkadaş olur, Diğer bir rivayete göre güzel ve zengin bir kadınla evlenir.

Rüyada Amber çiçeğini dalı üzerinde ve yerinde görüp kokladığını gören kimse, devletin veya memleketin etkili ve yetkili kimseleri ve büyükler tarafından adının övgü ve güzel bir şekilde anılmasına sebep olur. Diğer bir rivayete göre zengin ve güzel bir kadınla dostluk kurmaya işarettir. Rüyada Amber çiçeğini yerden söktüğünü gören kimse, arkadaş olduğu büyük kimseden veya zengin ve güzel bir kadından ayrı düşer.

RUYADA AMBER KOKUSU: Rüyada amber kokusu görmek; âlim, fazilet sahibi, itibarlı ve değerli bir kimse tarafından elde edilecek mal ve menfaate delalet eder. Amber kokusu sürünmek, güzel övgüyle yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca