Rüyada “Altın ve Gümüş” Görmek

Altın ve Gümüş
Rüyada altın ve gümüş parça­ları görmek; İlim öğrenmeye ve öğrendiğiniz ilim ile amel etmeye işarettir. Bol hayra ve aynı zamanda hayırlı iyi niyetli bir evlat ile de müjdelenir.
Rüyanın Tabiri :

Rüyada altın ve gümüş parçaları görmek; faydalı ilme, çok sadık dosta ve kendisine uygun hanıma ve hayırlı evlada delalet eder. Rüyada gördüklerinizi bize yazın sizler için rüyanızı daha ayrıntılı ve manalı yorumlayalım !

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. isil dedi ki:

  Annem bana yapraklari tam altindan olusan bir cicek verdi,ben de ona anne sen ev alcan bana sonra verirsin diye geri verdim

  1. Rüya Yorumu dedi ki:

   Merhaba, Işıl rüyada annenizin size tam altın vermesi, annenizin umut ettiği şeyin gerçekleşmesine ve sizin geri vermeniz, emsali bir isteğinizin vuku bulacağına ve sizinde arzu ettiğiniz şeye kavuşmaya delalet eder.

 2. mesut dedi ki:

  rüyamda tanımadığım bir adam bana külçe halinde 3300 gr altın veriyor.

  1. Rüya Yorumu dedi ki:

   Rüyada Altın almak erkek için sıkıntı ve dünyalık, maişet zorluğu demektir. Rüyada Tanımadığınız bir adamın size miktarı belli bir altın vermesi, dini vecibelerin gereğine uymaya ve sadakasını zekatını veren bir adama delalet eder. Miktarı belli altın almak, zorlukların üstesinden gelerek başarıya ulaşmak demektir.

 3. ersin gültekin dedi ki:

  s.a. 2007 yılında gecirmiş oldugum kazada beyin kanaması gecirdim ameliyat oldum allahın izniyle 2 yıl sonra hayata yeniden döndüm bir ay hastanede kaldım sanra evime geldim her ay hastaneye kontrole gidiyordum 2, ayda sabaha karşı rüya gördüm rüyamda kırmızı bir arabayla yolculuk yapıyorduk araba yoldan cıktı bir kayaya carptı kaya ikiye ayrıldı icinden altın cıktı ve aracı süren arkadaş inip altınlara sarıldı o sırada kayanın icindeki deliklerden yılanlar cıktı arkadaşı sardı bende o sırada telefonla hemen jandarmayı aradaım silahlarla yılanları taradılar ortalık kan gölüne döndü sonra uyandım ablam başımda nöbet tutardı soluma yatmayayım diye rüyamı ablama anlattım ablam kan gördün ya bozulmuştur inşallah dedi ve o sabah uşak a kontrole gidecektik sabah beni götürmeye gelen arac kırmızıydı ve biz o aracla yoldan cıktık kayaya carpıyorduk kurtulduk kayadan sonra ucurumun eteginde durduk yorumunuzu bekliyorum

 4. Hasan bilgiç dedi ki:

  Ben yıllar önce (30 sene kadar oldu) rüyamda o zaman oturduğum mahallede bir gece vakti insanlar dışarıda gelip b gidiyorlardı, bende elimde bir değnek var ve gökyüzüne baktığım zaman yıldızların çok parlak olduğunu ve bu şyıldızların bir araya gelerek arapca muhammed yazdıklarını görünce ben elimdeki değnek ile insanlara bakın gökyüzüne yıldızlar arapca muhammed yazıyor diye bağırarak söylenmeme rağmen kimse kafasını kaldırıp bakmadı, o esnada o yıldızların olduğu uyerden bana doğru şu an bile tarif edemeyeceğim renklerde ve bakmaya kıyılamayacak şekilde ışıldayan bir merdiven şeklinde aşağıya doğru süzüldüğünü gördüm çok heyacanlanmama rağmen kimseye bu güzelliği gösteremeden uyandım, aradan bunca zaman geçmesine rağmen halen rüyayı görüyormuşum gibi hafızama kayıtlı unutmam mümkün değil.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca