Rüyada “Altın Bulmak” Görmek

Altın Bulmak
Rüyada altın bulmak, İstemediği bir işe gireceğine ve çok zor durumda kalacağına maddi kayıplar yaşayacağına ayrıca zarara uğramaya üzüntü ve kedere delalet eder.

Rüyada altın bulmak,  İstemediği bir işe gireceğine ve çok zor durumda kalacağına, maddi kayıplar yaşayacağına, ayrıca zarara uğramaya üzüntü ve kedere delalet eder. rüyada altın bulduğunu gören bir kimse, sıkıntıya ve dara düşeceğine büyük sorunlar yaşayacağına delalet eder. rüyada altın bilezik bulmak, rüyayı gören kişinin maddi anlamda çok sıkıntılı günler yaşayacağına delealet eder. rüyada altın yüzük bulmak, rüya sahibinin iş için yüklü miktarda borca gireceğine ve bu borçları ödemekte zorlanacağına delalet eder. rüyada altın kolye bulmak, rüya sahibi için maddi manevi anlamda huzursuzlukların gün yüzüne çıkmasına işaret eder.

Rüyada Altın Bulmak ne demek?

Rüyada altın bulduğunu görmek, Rüya sahibinin özel hayatıyla ilgili, huzursuzluk veren bir konuda kararsız kalacağına ve karar vermekte zorlanacağına işaret eder. rüyada evin bahçesinde altın bulmak, hanesinde huzursuzlukların artacağına maddi ve manevi anlamda sorunlar yaşayacağına delalet eder. rüyada topraktan altın çıkarmak, rüya sahibinin maddi anlamda güçleneceğine ve hiç beklemediği bir yakını tarafından destek göreceğine delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca