Rüyada “Allaha Yalvarmak” Görmek

Allaha Yalvarmak
Rüyada Allaha yalvarmak, muradınızın gerçekleşmesi demektir. Rüyada Allaha yalvardığını görmek, talihin ve bahtın açılmasına ve müjdeye işarettir.

Rüyada Allaha Yalvarmak

Rüyada Allaha yalvarmak, çok isteyip arzu ettiği işe sahip olarak, başarılı ve mevki sahibi olarak ihya olmaya delalettir. Rüyada elini açıp Allaha yalvarmak, sevinç ve müjde sevineceğiniz büyük sürprizler ile yorumlanır. Rüyada namazda Allaha yalvarmak, edilen duaların kabul olup, Allah katında makbul olan kimsedir. Rüyada camide Allaha yalvarmak, iman ve güç kudretinin artması anlamına gelir. Rüyada ellerini açarak ve ağlayarak Allaha yalvarmak, büyük sevinç ve muradınızın gerçekleşmesine delalet eder.

Rüyada Allaha yalvarmak, hayırlı ve güzel olan haberlerin yaşanmasına ve rüya sahibinin mutlu olmasına delalettir. Rüyada ellerini kaldırıp Allaha yalvarmak, bereketin ve huzurun simgesidir. Rüyada korkarak Allaha yalvarmak, tövbe ve af dilemedir. Rüyada Allaha şükretmek büyük mükafat ve menfaatler kazanmaya işaret eder. Rüyada Allaha hamd etmek erkek ve kadın için çok şükretmeye, mal, mülk sahibi olmanıza delalet eder. Rüyada içten içe Allaha yalvarmak, bu rüya mübarek bir rüya olarak yorumlanır, kimilerine göre sevinç, mutluluk, büyük sürpriz gelişmelere tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Allaha Yalvardığını görmek

Rüyada Allaha yalvardığını görmek, günahlardan kurtulmaya, tövbe edip hak yolunda ilerleyip, helal kazanç sağlaması ile tabir edilir. Rüyada Allaha yalvarmak, aile içinde yaşanan sıkıntıların bitmesi ile muhabbet ve sohbetin sağlanması ile yorumlanır.

Rüyada Birinin Allaha Yalvardığını görmek

Rüyada birinin Allaha yalvardığını görmek, tövbekar bir kul olmaya, kimseye zarar vermeyen ve herkesin yardımına koşan kimse ile tabir edilir. Rüyada birinin Allaha yalvarması, yeni iş girişimde bulunmasına ve alacağı destek ile başarılı olmaya işarettir.

Rüyada Ağlayarak Allaha Yalvarmak

Rüyada ağlayarak Allaha yalvarmak, uzun zamandır beklediği ve çok mutlu olacağı haberi alarak, sevinç göz yaşları dökecek olması ile yorumlanmaktadır. Rüyada ağlayarak Allaha yalvardığını görmek, maddi anlamda rahatlamaya ve elinin bollaşması ile geçim sıkıntısı yaşamayacak olmasına tabir edilir.

Rüyada Dua Ederek Allaha Yalvarmak

Rüyada dua ederek Allaha yalvarmak, edeceği duaların kabul olacağına, iş ve aile hayatında ise huzurlu olması ile yorumlanır. Rüyada ellerini açarak Allaha yalvarmak, bekar bir kimse bu rüyayı görmüş ise, hayırlı olacak bir kısmetinin olmasına ve huzurlu bir yuva kurması ile tasvir edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Sude dedi ki:

    Ruyada gelinlik icinde giderken arkamdan biri damat geldini damadin arkasinda alayarak annesi geliyordu birden yok oldun bir vilanin kapisini onunde iceriye girerken damadi gordum geri donup annesiyle baristirmak isdedim nerdivenlerden asya inerke damadin annesine sarilip aladini gordum nerdivene oturdum gulumsiyerek onlari izledim tam osirada oluyorum dedim basimi tutum basimin 8cinde simsekler carpisiyordu cok korkuyordum hastalim tekrar edecek diye allaha yalvardim durmadan basim durdu sonra basimi yavasca mermere koydum oldumu soyledim kendime ruhumun be6denimi terk ederken gordum hemen uyandim bunu nasil bir anlami var

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca