Rüyada “Aldatılmak” Görmek

Aldatılmak
Rüyada aldatılmak görmek ve aldanmak ne demektir kısaca açıklaması, Allahu tealanın yardımına mashar olmaya ve işlerinizde muzaffer olacağınıza işaret eder.
Rüyanın Tabiri :

RÜYADA ALDANMA ALDATILMAK GÖRMEK: Rüyada tanımadığı veya bilip ta­nıdığı birisinin kendisini aldatıp bir şeyler aldığını gören kimse, Allâhu Tealâ’nın yardımına nail olur. Mutlu ve sevinçli olur. Aldatan da, mahvı perişan olacağına tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada bir kimse başka bir kimsenin kendisini aldattığını görse; Allah Teâlâ (c.c.) ona yardım eder. Aldatan kahredilir, aldatılan zafere ulaşır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Menekşe dedi ki:

  Merhaba ben namaza baslayalı 1 ay oluyor 5 aylık evlıyım 2 gündür rüyamda eşim tarafından aldatıldıgımı göruyorum cıplak bı sekılde karsımdalar ve sürekli benden memnun olmadıgını benı tersleyıp gıtmemı istemedıgını söyluyor tanıdıgım ama onun tanımadıgı bı bayanla 2 gundur kendıme gelemıorum gecelerı o huzursuzlukla uyanınca esımı yatakta kendini tatmin yaparken buluyorum uzuntuden sesımı cıkarmıyorum korkuyorum artık aldatılıomguyum gercekten benden sogudumu anlayamıyorum ama iyi birşeyler olmadıgını hissediyorum

  1. Rüya Yorumu dedi ki:

   Rüyanız hayrolsun menekşe hanım, Namaza başlamanız çok güzel maşallah, Allah bozmasın inşallah. Rüyada aldatıldığını düşünmek ve bu şekilde görülen rüyalar, özellikle eşler arasında olursa, Şeytanın vesvesesi ve şeytani rüyalardan bilinçaltı düşüncelerin vermiş olduğu rüyalar olduğu için itibar edilmez. Sizde bunu kendinize sorun etmeyin.

 2. Melek dedi ki:

  Rüyada Uzun zamandır birlikte olduğum adam tarafında aldatıldığımı ve onları yakaladığımı gordum gerçekten beni aldatıyormudur ben gorduğum ruyaları genellikle gerçekten yaşıyorum acaba buda gerçekmidir

  1. Rüya Yorumu dedi ki:

   Rüyada Aldatıldığınızı görmek bilinçaltı rüyalardan olabilir. Çok sık görüyorsanız bu rüyayı sayfamızdaki yorumu muteber olabilir.

 3. tolga dedi ki:

  mrhb rüyamda nişanlım tarafından aldatıldıgımı gördüm bana yalan soyledi vede baska bır erkgın arabasına bınmıs ısıne gıdıyor vede onunla samımı sarmas dolas opusurken bır bırlerıne sarılırken gordum ne demek soylermısınız bana

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca