Rüyada “Akciğer” Görmek

Akciğer
Rüyada akciğer görmek, bolluk ve sevinç ile tabir olunur. Rüyada kendi akciğerini görmek önemli bir hastalığa yakalanacağınıza işarettir!
Rüyanın Tabiri :

Rüyada akciğer görmek , bolluk ve sevinç ile tabir olunur.

İbni Şirin rahmetullah demiştir ki: Tanıdığı bir kimsenin kendine akciğer verdiğini görürse, ondan veya bilmediği başka birinden sevineceği bir muamele görmesine, birine akciğer verdiğini görmek, kendi vasıtasıyla o verdiği adama sevineceği bir şey yapılacağına, halka karşı güler yüzlü ve iyilik, güzellik düşüneceğine işarettir.

Câbir’ül Mağribî diyor ki: Rüyada pişmiş ve eti yenilir bir hayvana ait akciğer yediğini görmek, kolaylıkla mal kazanmaya, eğer eti yenilmez bir hayvana ait ise, hasıl olacak malın haramdan olacağına, akciğerinin koptuğunu görmek, ecelinin yaklaştığına ya aniden ya da kısa zamanda vefatına tabir edilip, yorumlanır. Göğsünü yarıp akciğerini çıkararak attığını görmek, kendi eliyle rahatını ve neşesini kaybetmeye, birinin akciğerini çıkarıp almak, onun huzurlu ve mutlu bir hayat kaynağı olan malını, hanımını veya mülkünü elinden almaya, akciğerinin yarıldığını görmek, huzur ve neşesini kaybedip acılar ve kederleri olmasına, iki akciğeri olduğunu görmek, neşe ve sevincinin bir kat daha artmasına, akciğerinde hastalık ve acı olduğunu görmek, üzüntü ve kedere, akciğerinin büyüdüğünü görmek, neşe ve sevincinin artmasına, küçüldüğünü görmek, zevk ve neşesinin azalmasına tabir edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca