Rüyada “Aile” Görmek

Aile
Rüyada aile görmek, rüyada kendi ailesini görmek ailesiyle birlikte mutlu olduğunu görmek hayır ve iyiliğe emniyette olmaya destek görmeye işarettir.
Rüyanın Tabiri :

AİLESİNİ GÖRMEK: Rüyada aile görmek veya rüyada kendi ailesini görmek ailesinden birisini görmek, iyi bir şekilde görmek geçiminin ve yaşayışının iyi olacağına aile fertlerinden birini kötü bir durumda hasta, ağlıyor, acınacak bir durumda görmek de geçiminin kötü olacağına tabir edilip, yorumlanır.

 

Rüyada sevgilinin ailesiyle tanıştığını görmek; Sevdiğinizin ailesiyle gerçekte tanışmaya işarettir. Tanışmanın sıkıntı geçeceğine ve sorun yaşamadan atlamanız için dikkatli olmanız gerektiğine işarettir.

Rüyada eşinin ailesini görmek; Rüyada görülen eşinin ailesi ne anlama gelir, eşinin ailesini kendisine muhabbetli ve güler yüzlü görmesi söz işitmeye bir araya gelmeye toplanmaya işarettir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. cemil dalmış dedi ki:

  babam 1 buçuk yıl önce vefat etti dün gece onu gördü fakat abim kardeşimde vardı ruyamda babam ve kardeşlerim tanıdığığım ve tanımadığım yaklaşık 10 kişilik bir gurupla ikavga ediyorlardı ben araya girdim kavgayı dağıttım babam sanki sarhoş gibiydi babamı aldım bir eve götürdüm babam ben ve bir adam daha vardı hatta ben bir tabak içinde bir şeyler verdim onlara bakın halledilmeyecek hiç bir şey yok bu dünyada dedim hatta babamı yanağından falan öptüm ama bu sırada kardeşlerim falan yoklardı ben babamı aldığımfan itibaren kaybolduşar yanımdan bu ne anlama gelir teşekkürler…

  1. Rüya Yorumu dedi ki:

   Rüyanız hayrolsun babanız için baş sağlığı dileriz, mekanı cennet olsun inşallah. Rüyada genel olarak aile görmüşsünüz zaten bunun tabirini sayfamızdan okuduğunuzu düşünüyorum.

 2. Emrah dedi ki:

  Ailemden 2 buçuk yıldır iş ve yurtdışı nedeniyle görüşemiyoruz. Rüyamda köye döndüm ailem bana baktı tanımadı benim dedim yine tanımadılar hiçbiri

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca