Rüyada “Ağrı sızı” Görmek

Ağrı sızı
Rüyada ağrı sızı görmek, Rüya sahibinin gördüğü azalarına göre yorumu değişiklik göstermektedir. Rüyada ağrılı sızılı bir durumda kendini görmek..
Rüyanın Tabiri :

AĞRISIZI: Rüyada Ağrı sızı görmek, herhangi bir yerinin ağrıdığını, sızladığını gör­mek yaptığı bir suçtan veya günahtan dolayı pişman olacağına delâlet eder.

 

Boynunun ağrıdığını görmek: Rüya sahibinin geçimsiz ve aksi bir kimse olduğuna, bir işten dolayı şikâyet etmesine ve kendisine ve­rilen bir emaneti inkâr edeceğine veya emanete hıyanet edeceğine de­lâlet eder.

 

Omuz ağrısı görmek: Rüya sahibinin kötü ve yaramaz bir kimse olduğuna, akıl ve fıkiri olmadığına olan aklını ve fikrini kötülük üzerine yorduğuna tabir edilip, yorumlanır.

 

Karın ve mide ağrısı görmek: Rüya sahibinin parasını malını mülkünü ve servetini günah­lara zevk ve eğlencesine harcadığına ve bundan pişman olacağına tabir edilip, yorumlanır.

 

Sırt ağrısı görmek: Rüya sahibinin erkek kardeşi varsa erkek kardeşinin yoksa çok sevdiği bir erkek arkadaşının aniden öleceğine işarettir.

 

Bazı tabircilere göre de: Rüyada sırt ağrısının tabiri çocuğundan, hanımından, dostlarından veya faydalandığı kimselerden göreceği bir yanlış harekete tabir edilip, yorumlanır.

 

Göbek ağrısı görmek: Rüya sahibinin hanımına yaptığı haksızlık ve kötü davranışla­ra delâlet eder.

 

Kalp ağrısı görmek: Rüya sahibinin dini vecibeleri ye­rine getirmekten sakındığına inancının eksik olduğuna, aklını zevk ve eğlenceye verdiğine delâlet eder.

 

Ciğer ağrısı görmek: Çocuğuna haksızlık edip kötü davrandığına delâlet eder.

 

Dalak ağrısı görmek: rüya sahibinin çoluk çocuğunun ailesinin geçimini temin ederken işle­rinin bozulacağına, Rüyada görülen dalak ağrısı ölecek derecede çok şiddetli olursa, dininin eldin gideceğine dinsiz olarak öleceğine tabir edilip, yorumlanır.

 

Akciğer ağrısı görmek: rüya sahibinin ecelinin yaklaştığına ölümünün yakın olduğuna delâlet eder.

 

Ayaklarının ağrı­dığını görmek: Haram ve günahlara çok düşkün olup ömrünü böyle yerlerde gezerek harcadığına delâlet eder. Bu Rüyada görülen ayak ağ­rısı mal, mülk, para ve servet çokluğuna tabir edilip, yorumlanır.

 

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. ahmet varhan dedi ki:

    hasta oluyorum doktor amaliya ta karar veriyor amaliyat sırası beklerken amalıyat hanede başkasının uyutulmuş amaliyata başlandıgını izliyorum doktorda iş oparasyon böyle olacak diye konuşuyuruz ben çekiniyorum birtaraftanda nasılsa uyutacak çare yok diye düşünüyorum rahatsızlıgım karı bölgemde fakat bende bilmiyorum
    amaliyat olan hasta ile aynı gibi degil gibi garip bir duygu içinde saba mamaza kallkıyorum sersemlemişim
    daha sonra çok şükür rüyaoldugunu anlıyorum slm

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca