Rüyada “Ağaç Yaprağı” Görmek

Ağaç Yaprağı
Rüyada ağaç yaprağı görmek, eğer ağacın yaprağı yeşermiş canlı ise rızka, kısmete, şansa güzel talihe ama sararmışsa hastalığa sıkıntıya işarettir.
Rüyanın Tabiri :

Rüyada ağaç yaprağını yeşil görmek, iş işlerinizde hayıra başarıya ve bol kazanca da delalet eder. Ağaç yaprakları güzel elbiseye, gönül ferahlığına işarettir.

 

AĞAÇ YAPRAĞI: Rüyada ağaç yaprağı görmek; elbiseye delalet eder. Fakat incir ağacının yaprağını görmek üzüntüye işarettir.

 

Bol yapraklı ve sarı, yeşil renkli ağaç yaprakları rüyada görülebilir. Kurumuş ağaç yaprakları’da rüyada görülebilir gördüğünüz farklı bir rüya varsa lütfen yorum yaparak bildiriniz. Rüyada Yaprak görmek genellikle murat ve müjdedir. Yeşil yaprak muradın çabuk olacağına; sarı, kurumuş yaprak ise hafif bir hastalığa delalet eder. Bir rivayete göre, yeşil ağaç yaprağı görmek, is hayatınızda başarıya ve kazanca da delalet eder. Bir başka rivayete göre’de: Rüyada ağaç yaprağı görmek, elbiseye, ancak incir ağacının yaprağını görmek, üzüntüye işaret eder. Rüyada Ağaç yaprakları görmek

 

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca