Rüyada “Ağaç Kavunu” Görmek

Ağaç Kavunu
Rüyada Ağaç Kavunu görmek ile alakalı tabirler ne anlama gelir, Ağaç Kavunu nasıl tabir edilir çok kur’anı kerim okuyan mümin bir kimseyle tabir olunur.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir?

AĞAÇ KAVUNU: Rüyada ağaç kavunu görmek, şerefli, soylu hayırlı evlat sahibi bir kadına delalet eder. Bazen de çok kur’anı kerim okuyan mümin bir kimseyle tabir olunur. Ham ağaç kavunu görmek o senenin bol ve ucuz olacağına, rüyayı gören kimsenin ruh ve beden sağlığının yerinde olacağına da delalet eder. Sarıağaç kavunu görmek, bolluk ve bereketle beraber salgın bir hastalık olacağına delalet eder.

 

Ağaç kavununu iki parça olarak ağaçtan veya yerden topladığını gören kimsenin biri erkek diğeri kız hastalıklı iki çocuğu olur.

 

AĞAÇKAVUNU AĞACI: Ağaç kavunu halk arasında güzel ahlakı ve güzel ilişkileri ile bilinen iyi ve kötü diye ayırt etmeden herkes ile görüşen bir kimse ile duyduğu her haberi veya sözü aktarma yapmayan, işleri örtülü ve gizli, kimsenin sırrına eremediği, bilgisi ve becerisi olan acayip ve garaip bir adamla, diğer bir görüşe göre halini düzeltme gayretinde olan, kerem ve cömert bir adam ile tabir edilir.

 

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca