Rüyada “Affetmek” Görmek

Affetmek
Affetmek rüyada affettiğinizi görmek, Rüyada Affedilmek birini affetmek ve af dilemek yardım ve hayır ve iyilikte bulunacağınıza ve dua almaya işarettir.
Rüyanın Tabiri :

Rüyada affetmek bazı rüya tabiri alimlerine göre yorumları şu şekildedir. RÜYADA AFFETMEK GÖRMEK: Af etmek, günahlardan çekinen felah ehli olursa iyidir. Kabahatlinin suçunu affettiğini gören kimse, Cenabı Hakkın mağfiretini çekecek bir amel işler.

 

Rüyada yapılan kusuru affettiğini görmek kısa bir zamanda kişi ya da kişilere yardım ve hayır ve iyilikte bulunacağınıza ve dua alacağınıza yorumlanmaktadır. Kişi kendinin bir suçtan dolayı bağışlandığını görmesi iyilik göreceğine işaret olunur.

 

Bazı rüya tabiri alimlerine göre: Bir kabahatliyi affetmek büyük sevaba, Allah’ın özel affına nail olacağına, istek ve arzusuna kavuşmuş olmaya tabir edilip, yorumlanır. Bir kimsenin yaptığı suç ve kusurunu affettiğini rüyada gören kimse Cenabı Hakk’ın affına ulaşacak bir amel işler. Rüyada kusuru affedilen kimsenin ömrü uzun olur. Şöhreti artar ve o kimse korunur. Rüyada bir kimse kendi kusurunu Allah (c.c.)’m veya Peygamber (s.a.v.)’in affettiğini görse; o kimsenin tövbe edeceği­ne ve sonunun güzel olacağına işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca