Rüyada “Adet Olmak” Görmek

Adet Olmak
Rüyada adet olmak günaha meyilli dinden uzaklaşan ve Allah'ın emirlerine itaat etmeyen biri olarak tabir edilir. Rüyada adet olmak hüzün ve kedere işaret eder.

Rüyada adet olmak günaha meyilli dinden uzaklaşan ve Allah’ın emirlerine itaat etmeyen biri olarak tabir edilir. Rüyada adet olmak hüzün ve kedere işaret eder. Rüyada adet olduğunu gören dini görevlerini yerine getirmeyen kişiye yorumlanır. Rüyada adet olmak diyanetteki yeri, rüya sahibi bayan ise hastalıklardan kurtulmaya hayırlı bir evlat sahibi olmaya delalettir. Rüyada adet olmak İslami yorumu malını veya parasını hak ve helal olmayan bir iş uğrunda harcamasına ve ciddi şekilde maddi zarara uğramasına yorumlanmaktadır. Rüyada adet olmak ama kan görmemek yaşayacağı maddi ve manevi sıkıntılara işaret eder.

Rüyada Adet Olmak ne demek?

Rüyada adet olmak rüya sahibinin hak yoldan çıkmasına, nefsine yenik düşmesine işaret eder. Rüyada tekrar adet olmak yaşadığı talihsiz olayların, biri bitmeden birinin başlaması rüya sahibi üzerinde kalıcı etkiler bırakmasına yorumlanır. Rüyada orkit görmek rüya sahibinin toplum içinde küçük duruma düşmesine ve boynunun bükülmesine neden olacak bir işe adının karışmasına işaret eder.  Rüyada gelinlik giymek ve adet olmak rüya sahibi eğer bekar ise, evleneceği insanın karakterini yansıtan bir haberci olarak bu rüya kendisine gösterilir. Rüyada gelinlik giymek ve adet olmak rüya sahibinin hayatına girecek olan kişinin art niyetli, merhametsiz, kaba saba bir adamla ilişki yaşayacaklarına yorumlanır. Rüyada sevişirken adet olmak, zorluğa düşmeye ve uzun süre sıkıntı ve belalar ile mücadele edeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Erken Adet Olmak

Rüyada erken adet olmak şeytana uymaya ve gaflete dalmaya yorumlanır. Rüyada erken adet olduğunu görmek dünya nimetlerine dalıp günaha meyil etmeye işaret eder.

Rüyada Yıkanırken Adet Olmak

Rüyada yıkanırken adet olmak rüya sahibinin huzurunun ve ağız tadının kaçmasına, her şey tam yoluna girdi derken, tekrardan üzücü bir olay ile karşılaşmasına işaret eder.

Rüyada Tuvalette Adet Olmak

Rüyada tuvalette adet olmak, günahkar ve günahlarından dolayı pişmanlık duygusu yaşayan kimseye işaret eder.

Rüyada Yeni Adet Olmak

Rüyada yeni adet olmak, tek tek üstesinden geldiği can sıkıcı olayların tekrardan gün yüzüne çıkmasına ve rüya sahibini psikolojik olarak çok ağır şekilde etkileyeceğine rivayet edilir.

Rüyada Zamansız Adet Olmak

Rüyada zamansız adet olmak hayatında düzene soktuğu her şeyin yerle bir olmasına ve tam düze çıkmışken tekrardan zorluklar ile boğuşmaya delalet eder.

Rüyada Bir Erkeğin Adet Olduğunu Görmesi

Rüyada bir erkeğin adet olduğunu görmek, doğru ve hak olan yoldan ayrılarak gaflete dalmaya ve zina yapmaya işaret eder.

Rüyada Adet Kanı Görmek

Rüyada adet kanı görmek iyi değildir, dürüstlükten ve iyi niyetlerden uzaklaşmaya, dinden kopmaya ve kötü ameller işlemeye işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca