Rüyada “Adet Olduğunu” Görmek

Adet Olduğunu
Rüyada adet olduğunu görmek helalden uzaklaşmaya ve harama meyil etmeye delalet eder. Rüyada adet olduğunu görmek sıkıntı bela ve üzüntüye işarettir.

Rüyada adet olduğunu görmek helalden uzaklaşmaya ve harama meyil etmeye delalet eder. Rüyada adet olduğunu görmek sıkıntı bela ve üzüntüye işarettir. Rüyada adet olduğunu görmek İslami tabiri kişinin yaşayacağı zor günlere ve sıkıntılar çekeceğine tabir edilir. Rüyada adet olduğunu görmek diyanet, dini ve ahlaki yönden maneviyatının zayıflamasına yorumlanır. Rüyada adet olduğunu görmek İmam nablusi yorumu ise, güzel ve hayırlı huyları terk etmeye zina yapmaya yorumlanır. Rüyada adet kanı aktığını görmek, hak yoldan sapmaya, günah işlemeye ve nefsine yenik düşmeye delalet eder.

Rüyada Adet Olduğunu Görmek neye işarettir?

Rüyada adet olduğunu görmek hatalı ve kötü işler yapmaya işaret eder. Rüyada çok fazla adet olduğunu görmek sevdiği insanlar tarafından terk edilmeye ve değerini kaybetmeye delalet eder. Rüyada hamileyken adet olduğunu görmek sahip olduğu mal varlıklarını ve parasını kaybedeceğine yorumlanır. Rüyada havuzdayken adet olduğunu görmek, yardım sever ve yüce gönüllü biri tarafından maddi manevi destek görmeye delalet eder. Rüyada tuvalette adet kanı görmek hane içinde ağız tadının kaçmasına ve baş gösteren sorunlara yorumlanır. Rüyada adet kanının aktığını görmek rüya sahibinin, yaşayacağı ciddi sağlık sorunlarının habercisi olarak yorumlanmaktadır. Rüyada adet kanının elbiseye bulaştığını görmek rüya sahibinin uğrayacağı haksızlık karşısında yaşayacağı sinir, stres ve üzüntüye işaret eder.

Rüyada Adet Olmak

Rüyada adet olmak rüya sahibinin hak yoldan çıkmasına nefsine yenik düşmeye işaret eder. Rüyada adet olmak diyanete göre şeytana uymaya ve gaflete dalmaya yorumlanır. Rüyada adet bezi görmek, günahkar ve günahlarından dolayı pişmanlık duygusu yaşayan kimseye işaret eder.

Rüyada Başkasının Adet Olduğunu Görmek

Rüyada başkasının adet olduğunu görmek rüya sahibinin geçmişte yapmış olduğu hatalardan dolayı, başının çok ağrımasına ve geçmişten gelecek olan sorunların, geleceğini ciddi anlamda etkileyeceğine işaret eder. Rüyada erkek çocuğunun adet olduğunu görmek,  Allah katında yasak olan işlere girmekten geri durmayan ve devamlı menfaat çıkar ilişkisi elde eden kişiye alamet eder.

Rüyada Adet Olduğunu Hissetmek

Rüyada adet olduğunu hissetmek rüya sahibinin korku ve düşüncelerinden emin olmasına ve bu yolda hisleriyle hareket ettiği sürece yaşayacağı olumsuzluklara karşı korunmasına delalet eder. Rüyada adet olduğunu hissetmek rüya sahibinin iç dünyasında yaşayacağı olumsuzluklara işaret eder.

Rüyada Aybaşı Olduğunu Görmek

Rüyada aybaşı olduğunu görmek, rüyada adet olduğunu görmekle aynı yorumlanmaktadır. Rüyada aybaşı olduğunu gören bir kimse, hileli işlere girmeye ve kendi menfaati için herkesi bir kalemde silip atabilecek birine işaret eder.

Rüyada Adet Kanaması Görmek

Rüyada adet kanaması görmek, rüya sahibinin geri dönüşü olmayan hatalara düşeceğine yorumlanır. Rüyada adet kanaması görmek saygınlık ve itibar kaybetmeye, çevresindeki insanlar tarafından ayıplanacak işler yapacağına işaret edilir.

Rüyada Regl Olduğunu Görmek

Rüyada regl olduğunu görmek islami tabiri rüyayı gören kişinin yapmış olduğu ve çok pişmanlık duyduğu hatalardan başının ağrıyacağına işaret eder. Rüyada regl olduğunu görmek diyanet rüya sahibinin inançlarını terk etmesine ve dinden uzaklaşmaya delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca