Rüyada “Adam Dövmek” Görmek

Adam Dövmek
Rüyada adam dövmek, iyilik etmek ve yardımda bulunmaktır. Rüyada adam dövdüğünü görmek, iş hayatında ve sosyal hayatta sorunlar yaşamaya işarettir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Adam Dövmek

Rüyada adam dövmek, eliyle dövdüğünü gören kimse, o kimseye eliyle iyilik etmesine, ayağıyla vurduğunu yada dövdüğünü görmek ihanete uğramak anlamına gelir. Rüyada tanıdığı bir adamı dövmek, dövdüğü kimse belli ve tanıdık ise, dövenin elinden iyilik, güzellik görmesine tabir olunur. Dayak yiyen kişi belli değil ise hayırlı bir haber yada maddi, manevi bir destek görmektir. Rüyada adam dövdürmek veya döverken görmek, istişare etmek, danışmak ve bilgi almaktır, bazılarına göre yardımlaşmak anlamına gelir. Rüyada Sopayla adam dövmek, bazılarına göre, dar geçime, mutsuzluğa ve hoş olmayan sözler duymaya eleştirilmeye tabir olunur.

Rüyada adam dövmek, İslami yorumlarda tabiri şöyledir, düşmanının kendisine bir hayır yapacağına veya vaat ve hesaplaşmak için istemediği biriyle bir araya gelmeye yorumlanır. Rüyada tanıdığı bir adamı dövdüğünü görmek, ona bazı konularda destek vermeye, istemeden dahi olsa ona faydasının dokunacağına delalet eder. Rüyada kadının adam dövmesi, tanıdığı bir adamı dövdüğünü gören kadın çile ve sıkıntı yaşayacağı bir döneme girer, bazılarına göre bu rüya o kimseye yardımcı olmak ile yorumlanır.

Rüyada Adam Dövdüğünü Görmek

Rüyada Adam Dövdüğünü görmek; sevinç, mutluluk, başarı ve yaşanacak olan heyecan ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada adam dövmek, bir kimse için, iyilikte bulunması ve yardım edecek olması anlamına gelir.

Rüyada Yaşlı Adam Dövmek

Rüyada Yaşlı Adam Dövmek; maddi açıdan yaşanan sıkıntıların son bulacak olması anlamına gelir. Rüyada yaşlı adamı dövdüğünü görmek, iş hayatında yaşanan sorunların, bitmesi ile rahatlayacak olmasına yorumlanır.

Rüyada Sarhoş Adam Dövmek

Rüyada Sarhoş Adam Dövmek; hayırlı bir haberin gelecek olması ile yaşanacak olan sevinçtir. Rüyada sarhoş adama dayak atmak, aile ve iş hayatında, huzurlu ve mutlu olması ile tabir edilir.

Rüyada Adama Dayak Atmak

Rüyada Adama dayak atmak; iş ve arkadaş çevresinde biraz sıkıntılar yaşanacak olması ile yorumlanmaktadır. Rüyada adamı öldüresiye dayak atmak, yaptığı hatalardan ders çıkararak doğru kararlar alması anlamına gelir.

Rüyada Odunla Adam Dövmek

Rüyada Odunla Adam Dövmek; maddi açıdan yaşanan sıkıntıların bitmesi ile refaha kavuşacak olmasına tabir edilir. Rüyada odunla adam dövdüğünü görmek, kadın ve erkek için sevinç, mutluluk ve huzurdur. Rüyada adam dövmek, odunla veya elle ne ile olursa olsun genel olarak destek vermek veya yardımlaşmak ile yorumlanır.

Rüyada Kemerle Adam Dövmek

Rüyada Kemerle Adam Dövmek; güç, kuvvet ve mevki sahibi olunması ile tabir edilip, yorumlanmaktadır. Rüyada kemerle adam dövdüğünü görmek, elde edilecek başarı ve sevinçtir.

Rüyada Kürekle Adam Dövmek

Rüyada Kürekle Adam Dövmek; döven kişi tarafından maddi ve manevi olarak, yardım alacak olması ile yorumlanır. Rüyada kürekle adam dövdüğünü görmek, iş ile ilgili yeni yatırımlar yapılacak olmasına tabir edilir.

Rüyada Camide Adam Dövmek

Rüyada Camide Adam Dövmek; ailesi ve kendisi için hayırlı olacak bir iş ile meşgul olacak olmasına tabir edilir. Rüyada camide adam dövdüğünü görmek, kazancının bereketli ve kısmetli olmasına delalet eder.

Rüyada Taşla Adam Dövmek 

Rüyada Taşla Adam Dövmek; kısmet, şans ve bereket olarak rivayet edilir. Rüyada taşla adam dövdüğünü görmek, kazancının artması ve aile içinde ise mutlu ve huzurlu olması anlamına gelir.

Rüyada Demirle Adam Dövmek

Rüyada Demirle Adam Dövmek; sıkıntılı ve zor bir dönem geçirecek olmasına delalet eder. Rüyada demirle adam dövdüğünü görmek, iş hayatında yaşanan bazı olumsuzluklardan etkilenecek olmasıdır.

Rüyada Adam Dövdürmek

Rüyada adam dövdürmek; iyilik, güzellik ve hayırlı şeylere delalet eder. Rüyada adam dövdürdüğünü görmek, yeni bir iş ile huzuru bularak muvaffak olması ile tabir edilip, yorumlanmaktadır.

Rüyada Sopayla Adam Dövmek

Rüyada sopayla adam dövmek, üzüleceğinize ve bir konu yüzünden hayatınızı kendinize zindan etmenize işaret eder. Rüyada sopayla adam dövdüğünü görmek, çevreniz tarafından eleştirilmeye tabir edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca