Rüyada “Açlık” Görmek

Açlık
Rüyada açlık görmek, Rüyada açlık çektiğini görmek, Rüyada acıkmak islami rüya tabirleri ile "Rüyada görülen açlık yorumları" burada!
Rüyanın Tabiri :

Rüyada açlık veya Rüyada acıkmak acıktığını hissetmek ne demektir? Rüyada Görülen AÇLIK: Kendisinin uzun uzadıya acıktığını gören kimse fakirlikten sonra nimete kavuşur. Açlık kendisinden hayır olmayan kimseyle sohbet etmeye ve zayıflığa delalet eder. Zühd ve takva ehli için açlık, oruca delalet eder. Açlık; kıtlığa, fakirliğe bazen da takvaya, zikir ve şükre işarettir. Rüyada karnının aç olduğunu gören kimse, günahkardır.

 

Câbir’ül Mağribi (r.a.) demiştir ki: Rüyada karnı aç olup iyi bir yemekten iştahla yediğini görmek, tövbesinden kararlı ve azimli, sevmediği bir yemeği yediğini görürse tövbe etmekte kararsız ve azimli olmadığına tabir edilip, yorumlanır. Bazı rüya tabirleri alimlerine göre: Rüyada açlık görmek, hırsa ve uzun emele tabir edilip, yorumlanır.

 

Caferi Sadık (r.a.) demiştir ki: Açlık rüyası dört şekilde tabir olunur: İyilik, güzellik , hırs, günah ve tamah. Karnının aç olduğunu ve yiyecek bir şey bulamadığını gören kimse, hırs ve tamahından istifade edemez. Hayra eremez.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca