Rüyada “Acıkmak” Görmek

Acıkmak
Rüyada Acıkmak görmek, Rüyada acıktığını görmek günahkar kişiye işaret eder hemen hak yola girmesine günahlarına tevbe etmesine ve pişmanlık duymasına işaret eder.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası , anlamı

Rüyada Acıkmak görmek, Rüyada acıktığını görmek günahkar kişiye işaret eder hemen hak yola girmesine günahlarına tevbe etmesine ve pişmanlık duymasına işaret eder. Rüyada acıktığını görmek hayır ile yorumlanamaz, rüya sahibinin işlerinde azalma olacağına kazancının düşeceğine rızkının azalacağına huzur ve ağız tadının kaçacağına delalet eder. rüyada acıktığını gören bir kimse maddi ve manevi anlamda çok zorluk çekeceğine sefalete düşeceğine de delalet etmektedir.

Rüyada Acıkmak ne demek?

Rüyada acıktığını hissetmek, Rüya sahibinin günlük yaşamını bile çok zor şartlar altında geçireceğine deyim yerindeyse ev kirasını dahi zor ödeyeceğine işaret eder. Rüyada acıktığını görmek ve karnını doyurur ise o zaman bu rüya hayır ile yorumlanabilir ve hayırlara akamet eder.

Rüyada Açlık Çekmek

Rüyada açlık çekmek, Rüyayı gören kişinin çok mutlu olacağı beklediği haberi alacağına, iş hayatında yüksek miktarda kazançlar sağlayacağına girdiği her işte başarıyla yükseleceğine delalet eder. rüyada açlık çeken bir kimse, rüya sahibinin kazancının artacağına işlerindeki artış sebebiyle maddi durumunu yüksek seviyelere taşıyacağına işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca