Rüyada “Acele Etmek” Görmek

Acele Etmek
Rüyada Acele ettiğini Görmek ne demek? Rüyada acele etmek iyi değildir, çünkü acele etmek şeytanın ameli ve bozgunculuk tur.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir?

Rüyada Acele ettiğini Görmek Ne demektir. Rüyada bir kişi hayırlı birşey için acele ediyorsa işlerinde ve akıbetinde hayra yorulur. Rüyada ACELE ETMEK Görmek: Rüyada acele ettiğini görmek, iyi değildir, çünkü acele etmek şeytanın ameli ve bozgunculuk tur. Acele ettiğini gören kimse, hataya düşer.

 

Bazı rüya tabiri alimlerine göre: Dine ait bir konuda acele ettiğini görmek, iyidir. Eğer acele ettiği şey Dünya’ya ait ise, iyi değildir. Yalnız evlilik konusunda acele etmek rüyası iyilik, güzellik ile tabir olunur. İbni Şirin Rahmetullah demiştir ki: Acele Rüyada pişmanlığa tabir edilip, yorumlanır.

 

Câbir’ül Mağribi (r.a.) demiştir ki:Rüyada acele etmek; düşünmekle tabir olunur, düşünerek iş yapma rüyası da, acele etmek ile tabir edilir. Acele etmediğini görmek, her şartta acelenin zıddıyla tabir olunur. Dine ait bir işte düşünüp taşınmak hayırlı değildir. Dünya işlerinde düşünerek hareket etmek iyidir.

 

Kirmâni (r.a.) demiştir ki: Rüyada düşünerek hareket eden selametle amacına erer. Düşünerek yürüdüğünü gören kimse, tüm işlerinde hataya düşmekten emin olur.

 

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca