Rüyada “Abluka” Görmek

Abluka
Rüyada abluka görmek, Rüya sahibi için hayır ile yorumlanamaz rüyada ablukaya alınmış bir yer görmek korkulu bir haberin geleceğine işaret eder.

Rüyada abluka görmek, Rüya sahibi için hayır ile yorumlanamaz rüyada ablukaya alınmış bir yer görmek korkulu bir haberin geleceğine işaret eder. Rüyada kendi oturduğu yerin ablukaya alındığını,ambargo koyulduğunu, kuşatma altında olduğunu görmek, Rüya sahibine hiç beklenmedik bir yerden gelecek olan yardım eline delalet eder. Rüyada abluka gören bir kimsenin, maddi durumu kötü olan bir insanın, rüya sahibinden borç isteyeceğine işaret eder.

Rüyada Abluka Görmek ne demek?

Rüyada ablukaya alındığını kuşatıldığını görmek, Rüyayı gören kimsenin iş ve özel hayatında kem gözlere geldiğine ve çekemeyenleri nin olduğuna, ve maddi manevi büyük zararlara ugrayacağına delalet eder. Rüyada kuşatılarak ablukaya alındığını gören bir kimse, etrafındaki ablukayı geçerek kurtulduğunu görür ise eğer, iş ve özel hayatında önündeki tüm engelleri kaldıracağına ticaret alanında büyük ilerlemeler göstereceğine maddi manevi huzura kavuşacağına delalet eder.

 

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca