Rüyada “Abdest Bozmak” Görmek

Abdest Bozmak
Rüyada abdest bozmak yoksul için zenginliğe işarettir.Beladan sıkıntıdan kurtulmaya, esaret altında olan içinde özgürlük ile tabir edilir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir?

Rüyada abdest bozmak olarak sayılacak davranışlarda bulunmak buna benzer şeyler şu şekilde yorumlanır. Bir kimse işediğini görse gam ve kederin gideceğine, eğer rüyayı gören mal, mülk, para ve servet sahibi ise kazancının zekatını vereceğine, daha önce hiç görmediği, bilmediği rastgele bir yere abdest bozarsa para ve servetini rastgele harcar bitirir.

 

Tuvalette küçük abdestini yaptığını gören kişi sıkıntılarından kurtulur. Durumu iyi ise zekatını veren kişiye yorumlanır. Abdestini ıslak olmayan bir şeyle bozduğunu gören zevk için malını har vurup harman savurur. Eğer, akıcı ise malının hepsi gider. Küçük su döktüğünü gören, feraha kavuşur, büyük abdestini yaptığını görmek borcunu öder, hasta ise şifa bulur. Tuvaletini abdesthanede değil de herkesin gördüğü bir yerde yaptığını görmek, dedikodulara maruz kalacağınıza yorumlanır. Evin orta yerinde abdest bozmak sizi sevmeyen insanların çoğalmasına ve zarar görmenize delildir. Yatağınızda yatarken  büyük abdest yaptığınızı görmek rahatsızlığınızın olacağına ve bu hastalığınızın uzun sürmesine işaret eder.

 

 

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Murat Aksu dedi ki:

  Geçmiş zamanın birinde rüyamda abdest aldım ve eski bir mescid de namaz kıldırmıştım.
  Hayrolsun inşallah nedir acaba tabiri?

  1. Rüya Yorumcusu dedi ki:

   Rüyadanız’da Namaz abdesti almak günahlardan arınmaya ve abdest azalarınızı yıkadığınızı görmek ehemmiyette olmaya işarettir. Rüyada mescitte namaz kıldırmak hangi vakitte kıldırdığınıza göre farklılık gösterir ama bir çoğunluğa önderlik edip namaz kıldırdığınızı görmek bir çok kimsenin sizlerden yardım aldığına ve soru ve görüşlerinizi önemsediğine ve insanların size danışık olduğuna işarettir. Bazende rüyada görülen mescitte namaz kıldırmak bir muradının kabulüne de işaret etmektedir.

 2. Bestami Türkmen dedi ki:

  Ruyamda ruvalete gidiyorum tuvalet yapilan yerde (delikte)
  Kirmizi et but seklinde var.etin uzerine tuvalerimi yapamam diyerek nasil olsa elimi
  yikayacagim icin eti elimle cikartiyorum.

  1. Rüya Yorumu dedi ki:

   Rüyada Tuvalet görmek, rahatlığa ve feraha refaha işarettir. Rüyada hacetini gidermek için girdiği yerde yapmasına mani bir durumun olduğunu görmek ve bu durumu eliyle düzeltmek kendi eliyle ve gayretiyle büyük mücadele verip işlerinde yükselmeye kariyer ve başarıya ulaşmaya gayret sarf etmeye delalet eder.

 3. Ümit dedi ki:

  Rüyamda yere yatak yapılmış ve ben yere küçük abdestimi yapıyorum yatağa değilde halıya işiyorum

  1. Rüya Yorumu dedi ki:

   Rüyada küçük abdestini yapmak, ufak ufak sorunlarınızdan kurtuluşa ve feraha çıkmaya tabir edilir.

 4. DERYA C dedi ki:

  rüyamda bir odada beklerken büyük abdest yapıyordum,, bir kız girdi odaya kokuyu duymuyorsunuz dedi ben de hayır dedim.Hayrolsun inşallah nedir acaba tabiri?

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca