Rüyada “Abanoz Ağacı” Görmek

Abanoz Ağacı
Rüyada abanoz ağacı görmek, Güç kuvvet ve dirayete ve bir başka tabire göre rüya sahibinin iş için hayırlı bir seyahate gideceğine delalet eder

Rüyada abanoz ağacı görmek, Güç kuvvet ve dirayete ve bir başka tabire göre rüya sahibinin iş için hayırlı bir seyahate gideceğine delalet eder. Rüyada görülen abanoz ağacı, inatçı, huysuz, geçimsiz biriyle yapılacak olan evliliğe işaret eder. Rüyada abanoz ağacı görmek diyanet, Çalışkan, azimli, ve cimri kişiye işaret eder. bir başka yorumcuya göre ise, Huysuz ve inatçı biri ile yapacağı iş ortaklığı sonucu maddi ve manevi zararlar göreceğine işaret eder. Rüyada abanoz ağacı görmek İbn-i Sirin, Rüyada abanoz ağacı gören kimse, kendi işinde çok çalışkan ve başarılı olduğuna fakat cimri ve katı kalpli biri olarak yorumlanmaktadır. Imam-ı Nablusi ye göre rüyada abanoz ağacı görmek, Çalışkan, azimli, cimri bir kadına işaret eder.

Rüyada Abanoz Ağacı Görmek ne demek?

Rüyada abanoz ağacını gören kişi erkek ise, neşeli, iyi huylu ve zengin biriyle tanışacağına işaret eder. Rüyada abanoz ağacı gören kişi kadın ise, kötü kalpli, huysuz, geçimsiz ama varlıklı bir erkek ile tanışacağına delalet eder. Rüyada görülen abanoz ağacı , Rüyayı gören kişinin bulunduğu yerden binlerce kimometre uzağa gideceğine ve bu seyahat sonucu iş hayatında maddi kazançlar sağlayacağına ve bu seyahat esnasında bir yol arkadaşı edineceğine ve onunla birlikte ortak bir iş yapacağına delalet eder.

 

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca