Rüya Yorumu

Rüya yorumu sitemizde online rüyalarınızın yorumlarını her daim bulabilirsiniz rüyalarınızın anlamı nedir? Akşam rüyanızda ne gördünüz? Rüyalarınızı daha iyi anlamak ve rüya yorumu yapmak için bizlere rüyalarınızı anlatabilir veya ne şekilde olduklarını ifade edebilirsiniz.

Rüya yorumlarınızı öğrenmek ister misiniz? Rüyalar kendinizi daha iyi anlamak ve anlatmak için size yardım olabilir, rüyalar aslında bir çok şey hakkında bilgide vermektedir yeter ki rüyalarınızın anlamlarını ve rüya tabirlerini doğru adreste öğrenmeniz ve rüyalarınızı yorumlatmanız yeterli olacaktır. Rüyalar bazen insanlara kaderi nispeti olacak şeylerden haber verme delaletini sunarken bunlardan istifade etmekte önemlidir. Bunlardan faydalanmak ve rüyalarınızın gerçek rüya tabileri ve yorumlarınızı öğreneceğiniz adresler edinmek ve bu tarz siteleri sık kullanılan sayfalar listenize almak dahi istemelisiniz.  Rüyalar ile uzun zamandır çözemediğiniz sorularına ve sorunlarınıza çözümler dahi bulabilirsiniz.  Hiç bir şekilde anlam veremediğiniz rüyayı defalarca kez gördüğünüz oldu mu muhakkak olmuştur bunun yanıtını manasını mı merak ediyorsunuz yapmanız gereken tek şey ruyaburcyorumlari.com sitemizi ziyaret etmeniz ve rüya arama kısmında gördüğü rüyanızı tüm ayrıntılarıyla aramanız dır. Rüyasız geceniz olmasın dileğiyle bol hayırlı rüyalar sizinle olsun anlamlı manalı rüyalarınız bizimle değer kazanır rüyalarınızı bizimle paylaşın sizler için online rüya yorumcumuz rüyanızı tabir etsin.

Rüyalarınızı bizimle paylaşın yorumlarınız mail adresinize size özel olarak detaylı açıklamalı gelsin. Rüyalarınızın anlam bulduğu mana kazandığı adres burası! “Bize Rüyanızı yazın” bağlantı adresindeki formu doldurun rüyanızı nasıl gördüyseniz tüm ayrıntılarıyla yazın size en kısa sürede rüyanızı yorumlayıp manalarını yanıtlayıp geri dönüş yapalım.

Rüya tabirleri

Dini Rüya Yorumları Google Plus’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Remziye dedi ki:

  Rüyamda bir deste paraya sahip oluyordum Lütfen Rüyamı yorumlayabilir misiniz.

  1. Rüya Yorumu dedi ki:

   Merhaba, Remziye rüyanın öncelikle Hayrolsun ve hayırlara vesile olsun inşallah. Rüyada bir deste paraya sahip olmak laf ve söze işaret eder. Çevrenizde sizin hakkınızda konuşanların olduğuna, bu durumun negatif sizi etkilediğine işaret eder.

   Rüyada paraya sahip olmak bazende, hayırla sonuçlanır. Bazen ise borçlanmaya borçları ödeyemeyip laf söz işitmeye işaret etmektedir.

 2. serpil Kaya dedi ki:

  Merhaba, Rüyada Tecavüz görmek ile alakalı yorumunuzu bekliyorum. Rüyamda bana tecavüz etmeye çalişiyorlardı biri kurtartı bende korkmuş bir vaziyette uyandım ve hemen sitenize girdim doğru kaynaklardan İslami yorumunu öğrenmek istedim. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim. Saygılar..

  1. Rüya Yorumu dedi ki:

   Merhaba Serpil hanım Rüyanızın yorumu: Rüyada tecavüz görmek veya tecavüze uğramak üzere olduğunu görmek şu şekilde yorumlanır. Rüya sahibinin rüyada maruz kaldığı durumun neticesine göre, kendi aleyhinde başkalarından söz işiteceğine, zarar verecek ya da hakaret edecek kişilerin kötü fikirlerine ve görüşlerine maruz kalmaya işarettir. Rüyanız kendi başını hem de karşı taraftakilerin başını ağartacak, mahkeme kapılarında sürünecek demektir. Kişiler tanınmıyorsa bu rüya salihatini kaybedecek ve maruz kalacağınız bir haksızlıktan dolayı canınızın sıkılacağına işaret eder.

 3. S. Dilek Zeynep dedi ki:

  Merhaba, (ben 8 yıllık evliyim bir kızım var) rüyamda hamileyim(gerçekte değil)ve ailem doğum için hastaneye götürüyor fakat sancım yok diyorum ve oradan gizlice çıkıyorum arkadaşın evine gidiyorum bu arada biraz sancı başlıyor, arkadaşımda tuvalete giriyorum birden klozete bebek düşüyor hemen çıkartıyor ve musluğun altında onu yıkıyorum sonra onu sarıp yatırıyorum bebek kızmış sözde ailem geliyor her kes seviyor falan ama bebek ateşlenmeye başlıyor bende mikrop kapmıştır,hastaneye götürelim hemen diyorum orada uyandım. Rüyamı kişiye özel yorumunu almak istedim Teşekkürler.

  1. Rüya Yorumu dedi ki:

   Dilek Hanım, Rüyan Hayrolsun. Rüyada hamile olduğunu görmek, müjde ve bereket ile tabir edilir. Rüyada evli bir kimsenin kendini hamile görmesi bazende, olması gerektiğiyle aynı yorumlanır yani aslının zuhur edeceğine delalet eder. Rüyada tuvalete görmek ise günahlardan tövbe etmeye ve bazende kolayca doğum yaptığını görmek kurtuluş ile yorumlanır.

 4. Pınar Aytun dedi ki:

  Ruyamda anjiyo yapilacagini gördüm ve korkuyla uyandim rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

  1. Rüya Yorumu dedi ki:

   Rüyada anjiyo yapılması gibi bir durumun hasıl olduğunu görmek, sağlık durumunuza ve beslenmenize daha dikkatli olmanız gerektiğine ve kendinizi salmamaya çalışmanıza işaret olarak yorumlanır.

 5. Şehnaz Aloğlu dedi ki:

  Ruyamda esimi babam olarak görüyorum ve bir kadınla beraber bir yatakta ikisini çırılçıplak birlikte oluslarini gördüm ve görünüş olarak esim baba diyorum babam da rahmetli yorumlar mısınız lütfen.

  1. Rüya Yorumu dedi ki:

   Rüyada eşinizi bir başkasıyla yatakta çıplak görmek, elem ve tasalı bir durumda olmaya ve bazen de düşüncelerin bilinçaltına hitap etmesiyle görülen karışık rüyalardan olup tabir gerektirmez.

 6. Hatice dedi ki:

  Rüyamda sevdiğim kişî bana yüzük almıştı. Ben beğenmedim daha sonra daha güzel bir tektaş aldı bu ne anlama geliyor

  1. Rüya Yorumu dedi ki:

   Rüyada sevdiğiniz bir kişinin size yüzük alması, muradınızın gerçekleşmesine ve umduğunuz şey ne ise hayır ile sonuçlanmasına tabir edilir. Rüyada tek taş yüzük görmek, evlilik ve mutluluk ile tabir olunur.

 7. Mustafa dedi ki:

  Merhabalar. Peygamber efendimizin evinde yemek yedigimi gördüm. Efendimizi yatarken gördüm ak düşmemiş siyah uzun sakalları vardı. Daha sonra evinin bütün odalarına yağmur yağdı ve ben ıslandım. Yorumunuzu bekliyorum..

  1. Rüya Yorumu dedi ki:

   Mustafa Bey, maşallah güzel bir rüya görmüşsünüz, Rüyada Hz.Peygamberi görmek, gamdan sonra feraha, borçlu ise borcunu ödeyeceğine, esaret altında ise kurtuluşa delalet eder. Rüyada evinde olduğunuzu ve yemek yediğinizi görmek, korkuyor iseniz emniyete ulaşacağınıza, sıkıntı ve yokluk içinde ise, hayırlı nimetlerin artmasına işaret eder. Sakalını siyah görmek, zengin ise parasının ve malinin daha da artacağına, fakir ise fakirlikten kurtulacağına, hasta ise iyileşeceğine delalet eder. Bir muradın varsa hayırlı dilek ve hacetinin kabulüne delalet eder.

 8. Nurgül caymaz dedi ki:

  iki farklı arkadaşım farklı zamanlarda beni rüyalarında evlenmiş olarak görmüşler. bu iki arkadaşım birbirlerini tanımıyorlar .

  1. Rüya Yorumu dedi ki:

   Rüyada sizin evlendiğinizi gören arkadaşlarınızın rüyası sadece sizle tabir edilmez. Kendi hayatlarını ilgilendiriyor olur genelde, ayrıca siz bekar ve evli de değilseniz evliliğiniz yakın zamanda olacağına delalet edebilir.

 9. Sefa dedi ki:

  Merhaba rüyadam da asker arkadaşlarımı görüyorum, askerdeyiz. Ramazanın birici günü orucluyum, diyorlar ki madem bugün ramazanın birici günü bize neden haber vermediler, bende ne güzel eskiden burada sahur yemekleri vs. yapar diyorlardım. sonra bir cocuk ile orada ağız dalaşına giriyorum, bu bana vurmaya başlıyor bende buna karşılık vermemek için gitmeye çalışıyorum bağırıyorlar orada gidersen kaybedersin gitme diyerek bende gitmeden ona karşık vererek vurmaya başlıyorum. sonra uyandım yorumlarsanız sevinirim.

  1. Rüya Yorumu dedi ki:

   Rüyada asker arkadaşınızı görmek, bir işte zarar edecekken dikkatli davranıp kurtulmaya delalet eder. Rüyada Ramazan ayında olduğunu ve oruçlu olduğunu görmek, hasta için şifa bulmaya ve arzularına kavuşmaya delalet eder.

 10. Melike dedi ki:

  Merhaba, rüyamda eski eşimi şuan yaşadığım evde gördüm barışmak istiyordu,yanında bir pnt bir gömlek getirmişti benden ütülememi istedi gömlek lacivert bir gömlekti ütülerken farkettim ki üzerinde birsürü delik vardı gömlegin giymemesını söyledim ama benı dınlemedi ve giydi . Sonrasını hatırlamıyorum rüyamdan aklımda kalanlar sadec bunlar

1 2 3 8
Türkiye'nin En iyi Medyumu, Ayırma büyüsü işlemleri hakkında bilgiler sunuyor. Bağlama büyüsü yaptırmak için iletişim kurabilirsiniz.