İslami Rüya sözlüğü

İslami Rüya tabirleri sözlüğü, Dünyanın en büyük İslami rüya sözlüğü, Türkiye’de ilk ve tek on binlerce rüya tabiri ve yorumları yer almaktadır. Büyük alim ve zatların rüya kitaplarından hazırlanmış, özenle seçilmiş rüyalar itina ile bu sitede yayınlanmaktadır.Bir insan rüya görmezse ne olur? Hatta rüya görmesi özellikle engellenirse ne olur? Ünlü bilim adamı Dr. Dement’e göre bu soruların cevabı rüyaların önemini anlamak adına oldukça önemliydi. İşte tüm bu sorular, tıp dünyasını Dr.Dement’in “Rüyadan mahrum etme” deneyi ile tanıştırdı.

İslami Kaynakların Rüya Sözlüğü

Rüyada ne gördünüz manasını, anlamını merak mı ediyorsunuz yapmanız gereken tek şey ruyaburcyorumlari.com sitesini ziyaret etmeniz olacaktır. Rüya yorumları Bazı rüyalar sahibi için oldukça açık ve netken, bazılarıysa karmaşık bir yapıya sahiptir, anlaşılması için analiz edilmesi şarttır. Bu tür rüyaların analizinde rüyada geçen sembollerin anlamlarına başvurulur. Peki rüyalarımızda sembollerin var olmasının nedeni tam olarak nedir?

Neden tüm rüyalar açık mesajlar içermez? İslami rüya tabirleri uzmanlarına göre, rüyalarda görülen semboller kişinin bilinçaltına atılmış ve kişiyi rahatsız eden yaşantılar içerir ve kişiye rahatsızlık verecek bu birikmişlerin rüyalarda kendini bir takım sembollerle göstermesi gerekir. Aksi taktirde, yani tüm bu birikmenin rüyada açıkça kendini göstermesi durumunda kişi rahatsız olur, uyanır ve rüya yarıda kalır. Freud’a göre semboller kişinin rüyayı devam ettirmesinin garantisidir aslında.

Rüyada Görülen Kabusların Yararı ve Zararı

Diğer yandan uzmanlara göre arada bir görülen kabuslar zararsızdır ve hatta kişinin kendisini ve korkularını tanıması sağlar; hayatında kaygı verici bir takım durumları düzeltmesi için kişiyi uyarır ve yol gösterir. Hatta bir görüşe göre ise aslında kabuslar bize büyük ölçüde hizmet ederler. Kabusları bir sorun olarak görmek yerine, karşımıza çıkan bir fırsat olarak görmek gerekir; çünkü kabuslar ruh halimizi düzenlememiz için uyarıcı niteliktedir.

İslami Rüya Tabirleri

Dini Rüya Yorumları Google Plus’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. ABDULLAH ACAR dedi ki:

  RUYAMDA HAZRETI ISAYI TAM KARSIMDA AYAKTA GÖRUYORUM VE HAZRETI MUSA YERE CÖMELMIS VE YUZUNU SOL YANINI VE SAKALLARI HAFIF KIRLASMIS SOL ELI CENESINDE DUSUNUYOR KONUSUYOR DIYORKI YA MUSA SEN NE DUSUNUYORSUNKI ZATEN HERSEYIMI KAYBETTIM SAVASMAM LAZIM DIYOR VEN BU SÖZUN UZERERINE MUSA PEYGAMBER OLDUGUNU ANLIYORUM TESEKKURLER

  1. Rüya Yorumu dedi ki:

   Merhaba, Abdullah bey Rüyanız hayırlara vesile olsun inşallah. Rüyada Hz. İsayı görmek ve tam karşınızda görmeniz, İlim ve irfan, Zenginlik ve saltanat sahibi olmaya, bazende hayırlı bir evlat ile yorumlanır. Rüya sahibi hasta ise şifa bulmasına veya ailesinden birisi hasta ise şifa bulmasına işaret eder.

   Rüyada Hz. Musa A.S Görmek ve konuşmak sohbet etmek, veya Hz. Musa A.S çömelmiş, düşünür ve sakalları hafif kırlaşmış görmek, üç şekilde tabir edilir. Rüyada Peygamberler zümresinden kim olursa olsun görmek hayırlıdır. Bir peygamber ile sohbet etmek hayırla yeksan olmaya, tüm müşkül işlerinin kolayca sonuçlanmasına delalet eder. Bazen de rüya sahibi hayırlı bir evlat sahibi olur.

 2. ABDULLAH ACAR dedi ki:

  BIR GURUP ARKADASLA ARABA ILE YOLA CIKIYORUZ ARABA KISA BIR SURE SONRA ARIZA YAPIYOR VE BEN EKSIKLER OLDUGUNU FARK EDIYORUM 5 AD RENKLI TERLIK ELIME ALIYORUM VE BIR BUYUK CUVAL ALIYORUM ARKADASIMA OGRUYORUM EV GÖLUN KANARIDA VE BEN GÖLEBAKIYORUM SU COK BERRAK YUZEN BALIKLARI GÖRUYORUM VE YERDE 5 BALIK VAR FAKAT DERILERI KURUMUS ARKADASIMA NIYE BUNLARI KURUTTUN VE TAZESI VAR OLTASINI CEKTI VE 5 BALIK CAKARDI BALIKLARI CUVALA KOYDUM ORADAN YAYA OLARAK AYRILDIM TESEKKUR EDERIM

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca