RÜYA HAKKINDA

İslami Rüya tabirleri Hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler ve içerikler bu sayfamızda yer almaktadır. İmam nablusi islami rüya tabirleri ansiklopedisi. Rüyaların bilinmeyen yönleri ve bilinmesi gerekenler kısmında tüm merak ettikleriniz bu sayfamızda sizleri aydınlatacak karanlık gecelerinize ışık tutacaktır.

Kabus Görmemek için Ne yapmalıyım?

Yatağınıza yatmadan önce kabus ve korkulu rüya görmek istemiyorsanız, öncelikle el ve ayaklarınızı iyice yıkamalısınız. Yatağa kesinlikle günlük giydiğiniz çorapla yatmayın! çorabınızı yatağınızın baş ucuna koymayın açıkçası başınıza yakın yere günlük giydiğiniz çorapları koymayın! Bu size fayda sağlamaz evham, korku, vesvese, sıkıntı verir, ve rahat uyuyamazsınız, bunun neticesinde rüyanızda korkarsınız. Yatağınıza girmeden önce iki elinizi yatağınızda gezdirin birşey varmı bir kırıntı veya bir istemediğimiz bir şey elinizle güzelce gezdirin ve silkeleyin gerekirse, sonra yatağınıza girin dualarınızı okuyun ve uyuyun kabus görmek istemiyorsanız kesinlikle yatmadan önce Kafirun süresini okumanız yeterli olacaktır. Kafirun suresini hemen hemen bilme yenimiz yoktur, eğer bilinmiyorsa ezberlenmeli en kısa zamanda.

Okunuşu: Kul yâ eyyühel kâfirûn. Lâ a’büdü mâ ta’büdûn. Ve lâ entüm âbidûne mâ a’büd. Ve lâ ene âbidün mâ abedtüm. Ve lâ entüm âbidûne mâ a’büd. Leküm dînüküm veliye dîn.

Anlamı: (Ey Muhammed!) De ki: Ey inkârcılar! Ben sizin taptıklarınıza tapmam. Benim taptığıma da sizler tapmazsınız. Ben de sizin taptığınıza tapacak değilim. Benim taptığıma da sizler tapmıyorsunuz. Sizin dininiz size, benim dinim banadır.

Dini Rüya Yorumları Google Plus’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca