Rüyada “Demir Para” Görmek

Demir Para
Rüyada Demir Para görmek hastalık ve dertlenme ile tabir edilir. Rüyada demir para almak ağırlık, rüyada demir bozuk para vermek dertlerin bitmesi demektir.

Rüyada Demir Para Görmek

Rüyada demir para görmek büyük rüya tabirleri alimlerine göre şöyle yorumlanmıştır. Demir para rüyası kişinin mülke sahip olmasına yorumlanır. Bu sebepten dolayıdır ki; rüyada bozuk demir bozuk para görmek; Onun zayıf haline göre tabir olunur. Zengin olan kişi için mal kaybı, fakir için kazanç ve bolluk kalabalık ile yorumlanır.

Rüyada Demir Para vermek

Rüyada demir para vermek; verdiği kişiyi tanıyorsa rüya sahibi sıkıntısının paylaşacak bir dosta ve o kimse tarafından sevilmeye işaret eder.

Rüyada Demir Para almak

Rüyada demir para almak; sıkıntılı ve üzücü bir haber almaya veya ihtiyaçları karşılamayacak kazanca delalet eder. Rüyada demir para aldığını görmek sıkıntılı bir döneme girmek demektir.

Rüyada Demir Para bulmak

Rüyada demir para bulmak; nereden bulduğunu hatırladığı demir para rüyası iki şekilde tabir olunur. Dertli için dertlerinin son bulmasına, kazancı zayıf kimse için bolluğa yorumlanır.

Rüyada Demir Para çalmak

Rüyada demir para çalmak; bu rüya sahibinin beklemediği bir anda rahatsızlanmasına işaret eder. Rüyada bozuk demir para çalmak, bundan sıkıntı duyarsa kolay şifa bulmaya, sıkıntı duymazsa kedere işaret eder.

Rüyada Demir Para Saymak

Rüyada Demir para saymak; bu rüya sahibi için pek iyi sayılmaz kişinin hastalanmasına ve faydasız bir ağırlık altına gireceğine rüyanız tabir olunur.

Rüyada Demir Para saçmak dağıtmak

Rüyada demir para elindeyken veya cebindeyken dökülüp saçılmasını görmek; üzüntülü bir haber almaya ve çevresinin’de bu durumdan etkileneceğine delalet eder.

Rüyada Demir Para düşürmek

Rüyada demir para düşürmek; sıkıntılı bir dönemin son bulmasına yeni bir başlangıca, beklediği bir haberin sevindirici olmasına yorumlanır.

Rüyada Topraktan Demir para bulmak

Rüyada Topraktan demir para bulduğunu görmek; toprağı eşelerken sürekli para çıkması akıbetinin güzelliğine umduklarına sabırla azimle kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada Yabancı Demir Para görmek

Rüyada Yabancı demir para görmek iki şekilde tabir edilir. Beklediği bir haberin umduğu gibi çıkmayacağına boşa hayal kurmaya ve bir konu hakkında aldanmaya delalet eder.

Rüyada Çocuğa Demir Para vermek

Rüyada tanıdığı veya tanımadığı bir çocuğa demir para vermek, eğer tanıyorsa o çocuğun kolayca atlatacağı bir hastalığa delalet eder. Tanımadığı bir çocuğa para vermek, sevinmek ve sevindirmek ile tabir edilir.

Rüyada Yerden Demir Para Toplamak

Rüyada yerden demir para toplamak bulduğu o paraları eline veya avucuna yada cebine biriktirmek, büyük sorumluluklar üstlenmeye ve ufak birikimlerin artmasına tabir edilir.

Rüyada Bir Avuç Demir Para görmek

Rüyada Bir Avuç demir para görmek hastalık veya üzücü bir kayba yada bir miktar malın elden çıkmasına veya umduğu gibi bir kazanç elde edemediğine yorumlanır.

Rüyada Dilenciye Demir Para vermek

Rüyada dilenciye para vermek kazançlı ve bereketli işlere ve beklemediği kadar artacak paraya ve yardımsever bir kadına veya adama yorumlanır.

Rüyada Cüzdanda Demir Para Görmek

Rüyada Cüzdanda demir para görmek bir işte sorumluluk almaya ve kazancının günden güne sabır ile artmasına tabir edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. büşra kaya dedi ki:

  Rüyamda topraktan küçük filler söküyordum ve daha sonra yanımda tanımadığım bi kızla yerden iki tane iki tl topladım ve daha sonra kız yanımdan kayboldu ve bende pazar yerinde tezgahların önünden geçip dümdüz yürürken yolda siyah cüppeli adam ve cemaat cenaze taşıyordu cenaze tam düşecekken insanlar omuzlarına tekrar alıyorlardı cenazeyi lütfen yorumlar mısınız?

 2. tamer dedi ki:

  ruyamda hayır ıslemek ıcın bazı kıyafetlerı bır naylon cantaya koymusum ve uzerıne gıydıyım larcıvert ayakkabılarıda koymusum hayrına ıhtıyacı olana vermek ıcın bıryerdeyım odamı ofısmı kararveremedım herkes yardım ıcın esya getırmıs bır kadın yanıma yaklasır ve bu paralarıda verırmısın ıhtıyac sahıbıne dıye bır ufak mıktar kagıt para ve naylon poset ıcerısıne bozuk demır paralar var 200 300 tane var tahmın olrak kaldırmaya calısıyom ne kadar agırmıs bu dıyorum ıcımdende bıraz cebımıze koyalım dıyoruz sonra bana yakısmaz dıyıp bırakıyorum masanın uzerınde o sekılded bırakdım bayan esmerdır…

 3. Anonim dedi ki:

  Ruyamda bir masa ustunde cok sayıda demir para gordum acaba bu neye isarettir

 4. Fedai dedi ki:

  Ruyamda bir masa ustunde cok sayıda demir para gordum acaba bu neye isarettir

 5. Asiye dedi ki:

  Ruyamda hem bozuk para ve altın gordum ama parayı da altınıda baskası aldı

 6. Riza riza dedi ki:

  Rüyamda para çekme makinasindan bozuk para döküldü iki avuç kadar aldım acaba bu rüyam neye delalettir

 7. Mehmet ali dedi ki:

  Sa ben rüyamda sevdiğim bi arkadaşımla döner yemeye karar verdik benim cebimde üç buçok lira demir para olduğunu biliyordum bunun da döneri almaya yeteçeğini de biliyordum ançak arkadaşım benim bir buçok liram var diyordu bende düşünerek ikisini birleştirirsek beş lira yapar bizim burda döner 2 buçuk lira içecek içmesek yetrli dedim kendi kendime dönerciye gittiğimizde nekadar olduğunu sordum merak etme dedi istediğin fiyata yaparız dedi bende utandım kenara çekildim cebimdeki parayı saymak icin cebimde 9 lira çıktı o sırada arkadaşımın kardeşide Birand’a yanıma geldi o da Demir para uzatı parayı aldımı almadımı hatırlayamıyorum.yorumlarınız icin şimdiden teşekkür ediyorum

 8. Burak dedi ki:

  Rüyamda işyerindeki müdürüm bozuk para veriyordu birşey almam için sonra işlemi yaparken bakıyorum 1tl lik demir bozuk para 5tl yazıyodu yani 5tl lik tek bir parça halinde demir bozuk para gördüm ve o arada müdürüm benden fotokopi çekmemi istedi ve fotokopi makinasının orda fotokopi çektim

 9. özlem dedi ki:

  R7yamda yengemin çocu oluyor ben ona çocok görmeye gidiyorum bebek kıyafetleri almışım vr 50tl vercem ama benim param bozuk çantamın ici hep demir bozuk para ve 5.10 tl var babenneme soruyorum bütün50tl varmıdiye

  1. Anonim dedi ki:

   Ruyada eşimle beraber seviye biliyorduk Son durata avucum doku demir parayi sayarak adamın birine veriyordum

 10. Ceylan dedi ki:

  Rüyada bı defter gordum katılın kızı dıye yazıyordu o defterı her gıtım yerde yanımda taşıyordum ben binlerce yaprakları vardı o defterın her kapatımda her defasında bir Demir para görüyordum o paraları topladım yanıma aldım annemlere gıdıyorum orda bı bakal gordum kardeslerıme bıseyler alacam derken uyandım o paraları hıç bırakmıyordum elımden

1 2
Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca