Rüyada “Gölge” Görmek

Gölge
Rüyada gölge görmek rastgele bir gölge heybet ve halk içindeki değer ile yorumlanır. Rüyada gölge görmek gelecek olan hayırlı ve kazançlı işlere işaret eder.

Rüyada Gölge Görmek

Rüyada gölge görmek rastgele bir gölge heybet, vekar ve halk içindeki değere işaret edilip, yorumlanır. Rüyada erkek gölgesi görmek rahatlık, fayda ve yardımına başvurulacak şöhret ve rütbe sahibi bir şahsa işarettir. Rüyada aynada gölge görmek gam, kederden kurtulur ve hayırlı bir rızka kavuşma ile tabir edilir. Rüyada uçan gölge görmek serveti ve parası çok, makamı yük­sek bir kişi olma ile rivayet edilir. Rüyada duvarda gölge görmek değerli bir adamın vereceği görevi başarıyla bitirerek itibarının art­masına ve değerinin yükselmesine yorumlanır. Rüyada güneş ve gölge görmek haram ve yasaklardan sakınan, çok ibadet eden ve aynı zamanda hafız olan alime işaret eder. Rüyada gölge görmek harabe içinde bir gölgede oturduğu­nu gören kimsenin eceli yaklaşmış olma ile yorumlanır.

Rüyada gölge görmek hükumet tarafından gelecek hayırlı, faydalı ve kazançlı işlere işaret eder. Rüyada gölgeden korktuğunu görmek doğru ile yanlışı birbirinden ayıran ve ilim, irfan sahibi bir kişi ile yorumlanır. Rüyada gölge oyunu görmek kötü ve sıkıntılı geçen günlerin ardından rahata ve huzura kavuşacak olma ile rivayet edilir. Rüyada gölge görmek memleketi idare etmekle görevli devlet başkanının gölgesinde makam sahibi olmaya ve saygın bir kişilik ile tabir edilir.

Rüyada İnsan Gölgesi Görmek

Rüyada insan gölgesi görmek sevinçlerin ve hüzünlerin bir arada yaşanacağı bir dönem içinde olmaya ve mutlu bir beraberlik yaşamaya delalet eder.

Rüyada Ağaç Gölgesi Görmek

Rüyada ağaç gölgesi görmek anlayışlı ve cömert bir kimsenin yardımıyla kolaylıkla rahata er­mesi ve huzura kavuşması ile tefsir edilir.

Rüyada Karanlık Gölge Görmek

Rüyada karanlık gölge görmek istemeyerek yapılan hataların sonuçlarının can sıkıcı olması ile bazı sıkıntılar içinde olması ile yorumlanır.

Rüyada Kendi Gölgesini Görmek

Rüyada kendi gölgesini görmek üzüntü ve bidata veya bidat sahibi kişilere yakınlık duymaya delalet etme ile yorumlanır.

Rüyada Siyah İnsan Gölgesi Görmek

Rüyada siyah insan gölgesi görmek güzel ve hayırlı olacak bir işe girme ile hayatının istediği gibi olacak olması ile tabir edilir.

Rüyada Gölgelik Görmek

Rüyada gölgelik görmek meşhur, yüksek himmet sahibi, emri ve hükmü insanların genelinde geçen, memleketi idare etmekle görevli devlet başkanları ve liderlerle tabir olunur.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca