Oğlak Burcu

Oğlak burcu özellikleri arasında en çarpıcı özelliği, Ciddilik sizi ilk gören çok ciddi bir insan olduğunuzu düşünür. Yeni tanıdığınız kimselerden çekinirsiniz. Nazik, iyi niyetli birisiniz fakat yabancılardan çekinmeniz ve hatta kuşkulanmanız yüzünden suratınız asılabilir. Olduğunuzdan çok daha da ağırbaşlı ve hatta bazen kasvetli de gözükebilirsiniz.

Fakat sizi tanıyanlar böyle olmadığınızı bi­lirler. Siz iş konularında gerçekten ciddi, tuttuğunuzu bırakmayıp, se­batlı ve hatta inatçı bir tipsiniz. Oysa diğer konularda sizin kadar şirin, cana yakın, tatlı biri de az bulunur. Ama ne yazık ki bu yönünüzü pek az kimse görür. Sadece yakın olduğunuz insanlar duygu dünyanızı anlaya­bilirler.

Başa Geçme İsteği: Sizde başa geçme isteği var. Aslında amacınız da bu zaten. Yükselmek, doruğa erişmek istiyorsunuz. Yıldı­zınız Satürn size amacınıza gidebilmeniz için irade vermektedir. Ayrıca planlama gücünüzü, yine bu planlara uyarak hiç yanılmadan ilerlemeni­zi de Satürn’e borçlusunuz. Siz iş konusunda fazla ciddi ve hatta acıma­sızsınız.’Sizce iş kutsaldır ve en mükemmel şekilde yapılmalıdır.

İşte ha­ta yapanları kolay kolay affedemezsiniz. Yalnız sabırlısınız ve onlara işin doğrusunu gösterip öğretmeye çalışırsınız. Bunu kavrarlarsa sorun kal­maz. Fakat aynı hatalar tekrarlanırsa o insanları hemen yanınızdan uzaklaştırırsınız. Bu yüzden adınız acımasıza da çıkabilir. Oysa siz sade­ce iş yaşantınızda böylesiniz. Özel hayatınızda son derece yumuşak, kolay acıyan ve yardımsever birisiniz.

Dini Rüya Yorumları Google Plus’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca