Kova Burcu

Kova Burcu

Kova burcu özelliği ve kova burcu hakkında öğrenmek istediğiniz her şey. Kova burcu aşk ve iş hayatı kova burcu erkeği ve kadını hakkında tüm bilmedikleriniz. Siz pek çok kimseden farklı bir tipsiniz. Buna da Değişiklikler yıldızı neden olmaktadır. Üstün bir kafanız var. Çok akıllı olduğunuzu söylemeliyiz.

Burcunuzdan büyük bilginler, dahiler ve adını dünyaya du­yuran kimseler çıkar. Kovaya ’Dahiler Burcu’ denilmesinin nedeni de budur işte. Yalnız Uranüs sizi zaman zaman da tuhaf etkileyerek olma­yacak işlere ve hatta çılgınlıklara zorlayabilir. Neyse ikinci yıldızınız Satürnün verdiği sebat ve irade sayesinde bu durumlara engel olabilirsi­niz. Çok dikkati çeken, ilginç, beğenilen, etkileyici biri olduğunuzu da ilave edelim.

Bağımsızlık: Siz her şeyden önce bağımsızlığa ve özgürlüğe büyük saygı duyan birisiniz. Başkalarına sığınmak, bağlanmak, onların emirlerine girmek aklınızın alacağı şeyler değildir. İnsan iyi veya kötü kendisini yönetmeli ve arzu ettiği şeyleri yapmalıdır. Başkalarına benze­mek, hiç de hoş olmaz. İnsan bir kopya haline gelmemelidir. O, eşi olma­yan, üstün biri olmalıdır.

Siz de gerçekten üstün, eşsiz biri olabilir ve ününüzü de dünyaya duyurabilirsiniz. Uranüs’ün verdiği yüksek akıl, çekicilik, dikkati toplama ile Satürnün çalışma, sebat ve iradesi bir araya geldiği an sizin için her şey kolaydır. Fakat bazen bu bağımsızlık ve özgürlük aşkı Satürn’ün etkisini bir yana atmanıza da yol açabilir.

Aklınıza her geleni yapmaya da kalkarsınız. O zaman size çok yazık olur. Zira böyle eşsiz yetenekleri boşa harcamak yazıktır. Yaşamımızı bu şekilde boşa geçirip düş kırıklıklarına uğramam alısınız. Siz istediğiniz an başarılı olabilirsiniz. Başkaları ağır ağır tırmanırlarken siz bir sıçrayışta hedefe ulaşabilirsiniz.

Dini Rüya Yorumları Google Plus’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca