İkizler Burcu

Neşeli, candan, şirin bir insansınız. Aşağı yukarı herkesten hoşlanıyor, ilişkileriniz uyumlu olmasını istiyor usunuz. Elinizden geldiğince yardı etmek size zevk veriyor. Fakat sizi ilgilendiren pek çok konu, pek çok iş var. Onun için de zamanınızı herkese vermeniz zor oluy­or.

Sizin için dünya çok ilginç bir yerdir. Herkesten pek çok şey Öğreneceğiniz gibi daha da önemlisi çok ilginç şeyleri de öğretebilirsiniz.

Zekanız: En belirli özelliğiniz, en fevkalade yönünüz zekanız olduğu için söze buradan başlamak uygun tabii. Her şeyi kolaylıkla kavrayıp, çok kısa süre içinde öğrenebiliyorsunuz. Kafanız her türlü bilgiyi alarak inceleyecek ve sonuçlar çıkaracak kadar güçlüdür. Size zevk veren konuları hemen değerlendirme olanağı da var, insanlar sizi gördükleri zaman çok etkileniyorlar. Bunun nedeni de yine üstün zekanızdır.

Bu akıcı zeka sizin hareketlerinize ayrı bir hoşluk, sözlerinize de bambaşka anlam veriyor. Bu yüzden de sadece sözleriniz saye­sinde dahi kazanç sağlamanız kabildir. Parlak zekanız sizi başarıya, mutluluğa götürecek olan güçtür. Bu zekâ yine kafayla ilgili türlü yetenekleri değerlendirmenizi de sağlayabilir.

Dini Rüya Yorumları Google Plus’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca