Yengeç ve Yengeç Burcu Uyumu

Yengeç Burcu ile Yengeç Burcu Uyumu son derece kuvvetlidir. Onlar deyim yerindeyse Leyla ile Mecnun gibi birbirlerine deli gibi aşık olurlar. Birbirlerini onlar kadar sevseler de sonları onlar gibi bitmeyecektir. İkili güzel bir ilişki yaşayarak mutlu bir yuva kuracaklardır. Yengeç burçlarının derin duyguları, her zaman sevgi gösterilerine, ilgiye, alakaya ve yakınlığa ihtiyaç duyar.  Bu yakınlığa sadece ilişkinin balında değil, ilişkinin her evresinde gereksinim duyar. Hatta uzun bir ilişki yaşansa bile bu ilgiyi sizden bekler. Sizden bekledikleri ilgiyi görmedikleri zaman kırılmış bir çiçek gibi solarlar.

Yengeç Burcu ile Yengeç Burcu Uyumu oluştuğunda aynı şeylere gereksinim duyarsınız. Aynı şeylere ihtiyacınız olduğundan dolayı birbirinizi iyi anlayıp ona karşı daha iyi olabilirsiniz. İkinizin de ruh dünyasında zaman zaman değişiklikler olacaktır. Bu değişikler sırasında birinizin partnerine destek olması gerekmektedir.

Yengeç Burcu ile Yengeç Burcu Uyumu aile hayatında da kendisini hissettirecektir. İki tarafta ev, aile gibi değerleri çok önemli gördükleri için bu konuda sıkıntı yaşamayacaklardır. İkiniz de birbiriniz için biçilmiş kaftan olacaksınız. Ayrıca cinsel hayatta da birbirinize uyan bir çift olacaksınız. İkiniz de yatakta yumuşak, duygusal ve aktif bir rol oynayarak partnerinizi mutlu edeceksiniz.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca