Yengeç ve Yay Burcu Uyumu

Yengeç Burcu ile Yay Burcu Uyumu biraz zor oluşacak gibi görülüyor. Yay burcu eğitim alanında ileri seviyelere ulaşmış, kültürlü, farklı ilgi alanları bulunan, değişik konularda bilgisi olan bir yapıya sahiptir. Onun bilgi birikimi, çekici açıklamaları Yengeç Burcu ile Yay Burcu Uyumunun oluşabileceği fikrini size vermiş olabilir ama bu biraz zor olacaktır.

Yay burcu yaşamın önemli noktalarına parmak basar ve bu konu hakkında ciddi felsefi açıklamalarda bulunur. Siz ise bu kadar karmaşık ve değişik şeylere alışık değilsinizdir. Sizin normal şartlarda Yay burcundan etkilemeniz şaşılmayacak bir durum. Özellikle Yay burcu konuşup sohbet etmeye başladığında siz onun etkisi altına girerek dinlemeye devam edersiniz.

Siz duygularınızla hareket etmeye alışmışsınız’dır ama Yay burcu daha akılcı ve gerçekçidir. Yay burcu bazı zamanlar egosunun etkisine kapılarak kibir göstergesi gibi davranabilir. Yengeç Burcu ile Yay Burcu Uyumunun oluşmasının zor olduğunu yatakta da göreceksiniz.  Yay burcu cinsel hayatta çok aktif ve eğlencelidir. Siz ise daha duygusal bir yapıya sahipsinizdir. Yay burcu ile yaşadığınız geceden zevk alırsınız ama beklediğiniz ilgi ve alakayı göremeyeceksiniz.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca