Yengeç ve Terazi Burcu Uyumu

Yengeç Burcu ile Terazi Burcu Uyumunun oluşmasına şaşırtmamak gerekiyor. Terazi burcu narin, çekici ve ihtiraslı bir yapıya sahiptir. Terazi burcu kaba saba, ve kötü görünüme sahip değildir. Siz içinize kapanık ve ailenize bağlısınızdır. Terazinin dış dünya ile olan ilişkisi aranızda zaman zaman sorunlar oluşturacaktır. Terazi ansızın hafta içinde sizi bir yere davet edebilir. Bu durumda zor durumda kalabilirsiniz. Terazi dışarıda vakit geçirmeye bayılır. Özellikle dışarıda yemek yemeyi adet haline getirmiştir.

Yengeç Burcu ile Terazi Burcu Uyumunda sıkıntı oluşturabilecek bir konudur bu. Çünkü siz dışarıda para harcama taraftarı değilsinizdir. Özellikle hem daha iyisini pişirdiğinize inandığınız için hem de dışarıda yüksek miktarda para harcama yerine evde daha uyguna hazırlama fırsatınız olduğu için. Siz mutfakta pişen yemeği ailenin bir parçası olarak görürsünüz Terazi ise bunu vakit kaybı olarak algılar.

Yengeç Burcu ile Terazi Burcu Uyumunun diğer bir sorunu ise tatil yapma sorunu oluşturacaktır. Terazi burcu sık sık tatile çıkmak ister. Sizin bu konuda yapmanız gereken en iyi şey onun bu haline alışmaya çalışmaktır. Terazi geleceği pek dert etmediği için onun için bu durumlar normaldir.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca