Yengeç ve Kova Burcu Uyumu

Yengeç Burcu ile Kova Burcu Uyumu gerçekleşmesi en zor birlikteliklerden birisidir. Deyim yerindeyse ikiniz farklı dünyaların insanısınız. İkiniz arasında oluşacak en ufak bir kavgayı çözüme kavuşturmak için yoğun bir çaba sarf etmeniz gerekiyor. Kova burcu yaşantısında bir bilim adamı gibi araştırmacı rolü oynar. Oluşan verileri göz önünde bulundurarak mantıklı sonuçlar çıkarmaya çaba sarf eder. Siz ise daha duygusal bir yapıya sahip olduğunuz için her zaman içinizden gelen ses ile hareket edersiniz.

Yengeç Burcu ile Kova Burcu Uyumunda elementlerden yola çıkacak olursak yine farklı sonuçlara ulaşmış oluruz. Sizin su elementi olarak, hava elementi olan Kova burcuna göre içgüdüleriniz daha fazla gelişmiştir. İlişkiye her pahasına devam etmek isteseniz de Kova burcunun mesafeli davranışları eninde sonunda sizin içinde sorun olacaktır.

Yengeç Burcu ile Kova Burcu Uyumunda Kova burcu sizin derin duygularınızdan etkilenmiş görünse de kendisi bu duygulardan yoksundur. Bu nedenden dolayı ilişkiyi devam ettirmeye çalışan, ilişkiye bir şeyler katmaya çalışan hep siz olacaksınız. Siz evliliğe sıcak bakarken Kova burcu özgürlüğü önüne engel çıkartacak düşüncesiyle evlilikten kaçmaya çalışır.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca