Yengeç ve Koç Burcu Uyumu

Yengeç Burcu ile Koç Burcu Uyumu en zor oluşacak ilişkilerden birisidir. Zodyak’ta en hassas su elementlerinden birisi olan Yengeç, şefkat, alaka, sevgi ve güven duygusuna ihtiyaç duyar. Küçük olduğunu düşündüğünüz en ufak eleştirinize alınabilir.

Yengeç burcu ile Koç burcu Uyumunda öncelikler bile farklıdır. Sizin için öncelik eş, aile ve ev yaşantısı gelmektedir. Koç burcu için ise öncelik yeni iş atılımlarıdır. Koç burcu ile karşılaştığınız zaman eğer size aşık olursa sizi kazanabilmek için elinden gelen her şeyi yapabilir. Koç burcu karşı tarafa acımasız bir şekilde yaklaşırken siz daha kırılgan ve narin yapınızla daha o üstünüze gelmeden bile üzülebilirsiniz. Siz daha düzenli bir yaşam hayal edersiniz. Evlilik, düzen, ev hayatı tamda size göredir. Koç ise adrenaline dayalı bir yaşam hayal eder.

Yengeç burcu ile Koç burcu Uyumu cinsellikte pek iç açıcı değildir. Koç ilişkinin başında çok heyecanlı görünse de ileriki aşamalarda size yetmeyebilir. Koç burcunda tam bir iş aşkı olduğu için ondan çok fazla ilgi alaka beklemeyin. Herkese yakın davranmayı seven Yengeç için bu durum biraz sıkıntılı olacaktır.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca