Yengeç ve İkizler Burcu Uyumu

Yengeç Burcu ile İkizler Burcu Uyumunda çekici taraf İkizler burcu olmuş olmalı. Çevresine yaymış olduğu enerji sizi kendisine doğru çekmiştir. Özellikle siz İkizlerin toplumda olan konumuna hayransınız. Çevresinde oluşan insan kitlesi sizi hayran ediyor. İnsanlarla iyi geçinmesi, güzel sohbetlerde bulunması sizin için bulunmaz bir mutluluk kaynağına dönüşüyor.

Yengeç Burcu ile İkizler Burcu Uyumundan bahsedeceksek eğer sizinde biraz aktif olmanız gerekecektir. Siz onun hızlı hayatına ayak uydurabilecek misiniz acaba.? İkizler cinsel hayatında da konuşkan ve şakacıdır. Siz ise bu konularda daha ciddi ve sır dolusunuzdur. İkizler her şeyi yüzeysel olarak görür, her şeyi hafife alarak şakaya vurur. O sizin gibi ciddi ve derinlemesine düşünmez.  Sizin gibi olmaya çalışsa bile bunu beceremeyecektir.

Yengeç Burcu ile İkizler Burcu Uyumunda İkizlerin analiz yönü size fazla gelecektir. Önüne çıkan aşkı, cinselliği, iş hayatını anlayacağınız her şeyi analiz ederek konuşacak bir sürü şey bulabilir. İkizler ile ilişkiye başladığınızda onları kesinlikle çok fazla sıkmayın. Yoksa elinizden kaçırırsınız. Onun için ona dengeli bir şekilde yaklaşmalısınız.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca