Yengeç ve Boğa Burcu Uyumu

Yengeç Burcu ile Boğa Burcu Uyumunda olumlu olayların gerçekleşeceğini rahat bir şekilde ifade edebiliriz. Bu birliktelik için ideal çift olma başarısına ulaşacaksınız. Boğa burcunda aradığınız tüm özellikleri bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Boğa burcunda güven, cinsellik ve sadakat üst seviyelerde yaşanmaktadır. Sizinde Yengeç olarak aradığınız şeyler bunlar zaten.

Yengeç burcu olarak siz çok hareketli bir ruh haline sahipsiniz. Hayatınız iniş çıkışlarla doludur. Boğa burcunun sakin ve sağlam bünyesi sizi rahata kavuşturacaktır. Yengeç Burcu ile Boğa Burcu Uyumunda ekonomi ön plandadır. İki tarafta parasını har vurup harman savurmaz. Sürekli olarak yatırım peşinde olacaksınızdır. Boğa burcunun genellikle sesi çok güzel olur.

Yengeç Burcu ile Boğa Burcu Uyumunda cinsel hayatta da bu ses yeteneğini baştan çıkarma için kullanabilir. Özellikle Boğa burcu yatakta aktif ve ihtiraslıdır. Partnerinin tüm duyu organlarına hitap eder. Sesinden kokusuna, görüntüsünden tadına varıncaya kadar karşı cinse güzel duygular yaşatır. Bu ilişkide en heyecan veren an herhalde yatakta yaşanacak olan temaslar ile sağlanacaktır.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca