Yengeç ve Başak Burcu Uyumu

Yengeç Burcu ile Başak Burcu Uyumu diyaloga dayalı bir ilişkide görülebilir. Duygusal ve narin bir yapıya sahip olan Başak burcu iletişim kurmayı ve sohbet etmeyi sever. Başak burcu çok duygusal bir yapıya sahip olduğu için ona aşık olmanız çok kolay olacaktır. Daha ne olduğunu anlamadan kendinizi bir ilişkinin ortasında bulabilirsiniz. Sizin elementiniz su Başak burcunun ise toprak’tır. Bu iki element bir araya gelerek harika şeylerin ortaya çıkmasına vesile olabilir.

Yengeç Burcu ile Başak Burcu Uyumu son derece gözle görülür bir şekilde yaşanmaktadır. Bazı burç yorumcuları Başak’ı utangaçlıklarını göz önünde tutarak sıkıcı olarak tabir etmektedir ama bu yanlıştır. Başak burcu değişik aşk tutkularıyla sizi şaşırtacaktır. Özellikle sizin duygusal yönünüz ile onun ateşli yapısı çok iyi bir ilişki ortaya çıkartacaktır.

Yengeç Burcu ile Başak Burcu Uyumu kendisini günlük hayatta da hissettirecektir. Günlük yaşantı içerisinde biriniz üzüldüğünde diğeri ona destek olacaktır.  Aynı tür yemeklerden aynı tür oyunlardan hoşlandığınız için sosyal anlamda çekişme yaşamayacaksınız. Başak insanı çok narindir çok sinirlense bile asla kaba bir şekilde davranmaz. Ayrıca eşine karşı çok sadıktır.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca