Yengeç ve Balık Burcu Uyumu

Yengeç Burcu ile Balık Burcu Uyumundan bahsederken öncelikle tam yerinde bir ilişki olacağından bahsedebiliriz. Balık burcu ile çok iyi bir şekilde anlaşacaksınız. Özellikle birbirinizle konuşmadan sadece sezgileriniz yardımıyla anlaşabilirsiniz. Su elementinin bütün özelliklerini taşıyan ve üzerinde en belirgin şekilde gösteren Balık burcu ile sıkı bir ilişki yaşayacaksınız’dır.

Yengeç Burcu ile Balık Burcu Uyumunda karşılıklı kırgınlıklar olmayacaktır. Balık çok ince ve narin bir yapıya sahip olduğu için sizi kırmayacaktır. Bu ilişkide yöneten tarafın siz olmasını istersiniz, zaten Balık bu tür tartışmalardan hoşlanmaz ve yönetilmek arzusunu gizliden gizliye içinde taşıdığı için bu sorunu kolaylıkla halletmiş olacaksınız.

Yengeç Burcu ile Balık Burcu Uyumunda cinsel hayat çok önemlidir. Özellikle de duygusal bir yapıya sahip olan Balık bu konuyu başka boyutlara çıkartarak güzel anların yaşanmasına yardımcı olur. Balık burcu cinsel ilişkiyi bir ihtiyaçtan çok narin ruhunun farklı alemlere yolculuğu olarak görecektir. Yatak odanızda Balık burcunun ateşli ilişkilerine şahit olacaksınız. Ona ayak uydurabilirseniz son derece sıcak dakikalar yaşayabilirsiniz.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca