Yengeç ve Aslan Burcu Uyumu

Yengeç Burcu ile Aslan Burcu Uyumu normal şartlarda çok zor oluşsa da yinede imkansız diyemeyiz. Aslan burcu sizin yaşam standartlarınızdan çok farklıdır. Aslan burcu çok fazla gösterişe ve güzelliğe önem verir. Egoist olmaları sizi şaşırtmamalıdır. Aslan burcu özellikle partnerinin kendisine saygı duymasını, hayran olmasını ve aşırı derecede sevmesini arzu eder. Aslan burcu kılık kıyafet ve bakımına çok para harcar ve bu harcamalarına asla karışılmasını istemez.

Aslan burcu o kadar çok para harcar ki aklına birikim yapmak gelmez zaten birikim yapacak parası da kalmamış olur. Siz ise bunun tam tersi olarak paranızı harcama taraftarı değilsinizdir. Sürekli olarak birikim yaparsınız. Yengeç Burcu ile Aslan Burcu Uyumundan bu noktada bahsetmek imkansızdır. Aslan burcunun masraflarını karşılayabilmeniz için ikinizden birisinin iyi maaşlı bir işte çalışması şarttır. Siz Aslan burcuna birikim yaptırmaya çalışırsınız.

Ona aynı anda 5 elbise alacağına 2 elbise almasını tavsiye edersiniz ama bunda başarılı olur musunuz bilemiyoruz. Yengeç Burcu ile Aslan Burcu Uyumundan ancak bir tarafın aşırı sevgisinin olması esnasında bahsedebiliriz. Eğer Aslan’a çok aşıksanız o zaman bu ilişki biraz devam edebilir ama bu sırada harcamalarından ve usta bir sevgili olmasından dolayı başınız dönebilir.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca