Yengeç ve Akrep Burcu Uyumu

Yengeç Burcu ile Akrep Burcu Uyumu son derece sağlam temellere dayalı olacaktır. Yengeç element olarak su’dur ve en iyi su elementleriyle anlaşır. İlişkinizin başladığı ilk anlarda kendinizi Akrep’in kollarına bırakırsanız çok güzel ve heyecanlı bir ilişki yaşamaya başlarsınız. Zodyak’ta cinsel gücü temsil eden Yengeç’in çok çapkın olduğunu düşünebilirsiniz ama bu doğru değildir. Su elementi olan iki burcun yaşam istekleri de aynı olacaktır.

Yengeç Burcu ile Akrep Burcu Uyumunu en iyi ev hayatı içerisinde göreceksiniz. Huzurlu bir yuvası, çocukları ve en önemlisi yoğun bir cinsel ilişki olmasını ister. Akrep burcu için sadakat çok önemlidir özellikle onunla ilişki içerisindeyken ona bu hatayı kesinlikle yapmamalısınız. İki burcun ortak özelliklerinden biriside karşısında ki insanın sorunlarını hemen anlar ve ona göre hareket eder.               Akrep burcu sabit nitelikli bir burç olma özelliğini benimsediği için fikirlerinde diretir.

Siz bu konuda onu anlayışla karşılayarak sakın bir şekilde davranmalısınız. Akrep burcuyla ilgili sorunlarınızı onunla çekinmeden konuşarak halledebilirsiniz. Yengeç Burcu ile Akrep Burcu Uyumu özellikle yatak odasında çok şiddetli bir şekilde belirecektir. Aşk hayatınız çok renkli olacaktır bundan emin olabilirsiniz.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca