Yay ve Terazi Burcu Uyumu

Karşılıklı bir uyum içerisinde güzel bir ilişki yaşayacağınız burçlardan birisi olan Terazi ile güzel ve verimli bir ilişkiniz olacaktır. Yay Burcu ile Terazi Burcu Uyumunda, hava ve ateş elementinin oluşturduğu alev, ikinizi de içine alacaktır. Sizin sosyal yönünüz çok ağır basmaktadır. Terazi burcuda size bu konuda ayak uyduracaktır. Özellikle çok sayıda arkadaşı olduğundan dolayı size yeni arkadaşlıklar kazandıracaktır.

Yay Burcu ile Terazi Burcu Uyumunda arkadaş çevresi etkin rol oynayacaktır. Seyahat etmeyi ikinizde seversiniz. Özellikle ikinizin de arkadaş çevresi çok geniştir ama siz Terazi burcunun yanına dahi yanaşamazsınız bu konuda. Onun tanımadığı kimse yok gibidir. Terazi burcunda hem erkek hem de kadın için kendisine bakmayı seviyor diyebiliriz.

O kendi güzelliği için zaman harcar hatta bu iş için saatlerini feda edebilir. Özellikle çok konuşkan olduğunuz için ona karşı dikkatli olmalısınız yoksa patavatsız sözleriniz onu incitebilir. Yay Burcu ile Terazi Burcu Uyumunda, Terazinin dış görünüşüne çok önem vermelisiniz. Özellikle bu konu onlar için çok önemlidir. Her zaman ona ne kadar güzel olduğunu söyleyin.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca