Yay ve Kova Burcu Uyumu

Yay Burcu ile Kova Burcu Uyumu, herkes tarafından fark edilecektir. Özellikle beraber gittiğiniz yemeklerde yada arkadaş toplantılarında gecenin çifti olacaksınız. Herkes sizin ne kadar uyumlu bir çift olduğunuzdan bahsedecektir. Yay Burcu ile Kova Burcu Uyumunda sizde karşılıklı olarak çok iyi bir şekilde anlaştığınızın farkına varacaksınız. Bu aşamadan sonra birbiriniz için yaratıldığınız kanısına varacaksınız.

Birlikte çok mutlu ve huzurlu bir ilişkiniz olabilir. Oluşan bu ilişki çok ufak pürüzler olsa da çok uzun soluklu olacaktır. Hem siz hem de Kova burcu evde sıkıcı sıkıcı oturmak yerine dışarıya çıkıp gezmeyi, eğlenmeyi ve yeni arkadaşlar bulmayı daha çok tercih eder.

Yay Burcu ile Kova Burcu Uyumunda ikiniz de seyahat etmeyi çok seversiniz. Bu seyahatler sonrasında evinize dönüğünüzde arkanızda onlarca macera dolu anı ve bir sürü arkadaşla tanışmış olacaksınız. İki tarafta duygusal olarak birbirine bağlanmak istemez. Tamam iyi vakit geçirirsiniz ama bağlanmak ilişkinizi farklı bir boyuta taşıyacağı için o kısımda duraksarsınız. Hem siz Hem de Kova burcu karşısındakine bağlanmayı sanki özgürlüğünden vazgeçmesi gerektiği olarak algılar.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca