Yay ve Koç Burcu Uyumu

Yay Burcu ile Koç Burcu Uyumu sonrasında güzel bir ilişkini olabilir. İki tarafında temel elementi ateş olacağı için birbirinizle iyi anlaşacaksınız. Ateş’in ateş’e katılmasıyla birlikte aleviniz şiddetlenecektir. İki tarafta karşısındakinin ne istediğini gayet iyi bildiğinden dolayı karşı tarafı nasıl mutlu edeceğini çok iyi bilir. Hem siz hem de Koç burcu macera, aşk ve heyecan peşinde koşacaksınız.

Yay Burcu ile Koç Burcu Uyumunda iki tarafta yaşadığı hayatın sıkıcı olmaması gerektiğine inanır. Koç burcu gibi sizde sıradan bir hayattan sıkılacak ve yeni şeyler, yeni yerler keşfetmek isteyeceksiniz. Karşılıklı olarak felsefi konuşmalar yapabilirsiniz. Özellikle hayat felsefenizi paylaşacağınız güncel muhabbetler yapacaksınız. Yay Burcu ile Koç Burcu Uyumunda yatak odası uyumlu ve aktiftir.

Yatak odasında birbirinizin ne istediğini çok iyi bildiğiniz için kendinizden emin adımlarla yakınlık sağlayacaksınız. Hem siz hem de Koç burcu özgürlüğüne ve bağımsızlığına düşkündür. Evlilik kapısından içeriye girmeden önce doğru karar verdiğinize inanmalı ve bu karardan emin olmalısınız. Evlilik konusunda ağır davranmanızın asıl nedeni de budur. Karşılıklı olarak düşünmek ve evlilik düşüncesine alışmak için zaman tanırsınız.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca